TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Nedůstojné vystoupení

11.03.2014 10:11

V předposledním přípravném utkání na UMT Dobříš proti Velké Lečici jsme se během 20 minut dostali do pohodlného dvoubrankového vedení a zdálo se, že máme zápas plně pod kontrolou, i když P.Sabon neproměnil dvě velké brankové příležitosti. Bohužel si asi podstatná většina hráčů myslela, že tímto zápas končí. Do konce poločasu nám soupeř vstřelil dva góly, jeden z pokutového kopu a druhý po centru.

V druhém poločase jsme opět trochu zabrali,ale dvěma vlastními góly jsme soupeře dostali svou laxní hrou do dvoubrankového náskoku,který mohl po našich šancích srovnat J.Blatnický který trefil břevno a následně hlavou těsně minul branku.

Mam dojem, že hlavně po fyzické stránce by naši hráči odehráli ještě jeden zápas v řadě, nechápu proto, proč si někteří hráči šetřili síly. Kdybych tento zápas měl hodnotit z pohledu zápasů odehraných během soustředění s velice těžkými soupeři (kdy až tak nešlo o výsledek jako o hru a fyzičku), bylo to jako nebe a dudy.

Pokud budeme i nadále v sezoně přistupovat tímto způsobem, budeme to mít velmi složité.

 

 

 

Malá Hraštice - Velká Lečice 2:4 (2:2)

(8.3. od 18:00h hřiště MFK Dobříš)

 

Sestava : M. Hraštice: Vitásek - Černý L. (45.Sojka), Fafejta, Sabon, Petřina, - Měchura, Kukla, Oktávec, Pazderka (45.Plíva) - Jiráň (45.Listík L.) ,Blatnický

 

Branky : 8.Jiráň , 20.Kukla

Zpět