TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Nedělní remíza

22.04.2014 19:49

Nedělní odpolední zápas se odehrál na perfektním hřišti Spartaku Příbram.Náš tým si v začátku zápasu vytvářel drobnou převahu,ale domácí hráči si  vždy nějak poradili a náš úvodní tlak přestáli bez úhony.Domácí se postupně osmělovali,ale také nic než pár střel mimo branku resp. do boční sítě nestojí za další komentáře.Vše se pro nás mohlo přitom do necelé půlhodině vyvíjet podstatně lépe.Po krásné kombinaci z pravé strany a gólové přihrávce od J.Pavlíka si do malého vápna naběhl O.Fafejta,ale bohužel z 5 metrů trefil jen stojícího brankáře,který již čekal jak bude lovit míč ze sítě.Domácí hrozili spíše po nábězích za naší obranu,ale buď je zastavila naše dobře fungující obrana,nebo se domácí vystavili do ofsajdového postavení sami hráči.

Ve druhém poločase měl další gólovou příležitost J.Oktávec,ale v poslední chvilce mu domácí obránce zblokoval střelu z prostoru malého vápna.

Domácí udeřili po jednom centrum z pravé straný kdy se v méně přehledné situaci dostal míč na osamoceného útočníka domácích a ten z prostoru penalty sice se štěstím,ale přeci bohužel pro nás míč k pravé tyči kde byl J.Vitásek krátký.

Naše mužstvo nesložilo zbraně a po standardní situaci zahrávané L.Černým centrovaný míč zapadl nechytatelně za záda domácího golmana.

Stav 1:1 vydržel do konce zápasu a asi i tento výsledek je pro obě mužstva spravedlivý.Domácí sice ještě svou aktivní hrou na konci zápasu se snažili zvrátit stav utkání na svou stranu,ale v podstatě se krom závěrečného tlaku k ničemu kloudnému již nedostali.

Pro naše mužstvo je to dobrý signál pro další zápasy,kdy snad kromě jednoho nepovedeného zápasu si stále držíme svou fotbalovou tvář,která je bojovná,herně zatím dobrá i když občas si některé věci děláme složitější jen my sami.A taky těch bodů by mohlo být více,ale snad se to povede v dalších stávajících zápasech.Pevně v to doufáme.

 

 

Spartak Příbram - Malá Hraštice 1:1 (0:0)

(20.4. od 17:00h hřiště Spartak Příbram)

 

Sestava : M. Hraštice: Vitásek - Černý L., Burian, Kardinál (39. Pazderka), Petřina - Měchura, Kukla, Blatnický(75.Jiráň), Oktávec -  Fafejta O., J. Pavlík (93.Plíva).

 

Branky: 64. L.Černý,


 

Zpět