TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Nečín - Malá Hraštice 3-2 (2-2)

20.09.2011 08:21

Další mistrovské utkání odehráli naši žáci v nedaleké Nečíni, kde je čekal velice fotbalový soupeř. Celé utkání bylo vyrovnané, bohužel pro nás rozhodl začátek druhého poločasu, který jsme vypustili a nechali soupeře vstřelit vítězný gól.

Začátek byl spíše opatrný, nikdo nechtěl na mokrém terénu inkasovat jako první. My jsme byli aktivnější dopředu a zaslouženě jsme se dostali do vedení brankou Koce po samostatném úniku. Poté jsme trochu polevili, což soupeř ihned využil a po pěkně vykombinované akci vyrovnal. Utkání začalo nabírat na obrátkách, diváci mohli vidět pěkný fotbal nahoru dolů, šance na obouch stranách, kdy nás opět musel několikrát podržet brankář. Přibližně ve 23. minutě zahrávali domácí přímý kop, který si do branky nešťastně srazil Hlávka. Nicméně jsme stihli vyrovnat těsně před poločasem, když centr Dvořáka z levé strany nečekaně zapadl do brány.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velice špatně – až na pár výjimek nefungovalo ve hře vůbec nic. Byli jsme vyplašení, vůbec jsme nebojovali a lacině odevzdávali míče soupeři. Probrala nás až branka, kterou jsme inkasovali v 8. minutě. Od této chvíle jsme se vzpamatovali a vrátili se do hry. Soupeře jsme přehrávali, vytvořili si slibné situace, ale především díky nepřesné koncovce a také trošce smůly jsme už vyrovnat nedokázali.

Sestava: Sysel – Šiška, Holec, Hlávka, Zoček, J. Vostárek, P. Vostárek, Svatoš, Dvořák, Koc, Kolouch, Kočí

Branky: Koc, Dvořák

Zpět