Naposledy doma

10.11.2015 08:20

Ideální vstup do zápasu.V osmé minutě Michal Slavík střelil úvodní branku a ta měl náš tým dostat klidného stavu.Opak byl pravdou.Zhruba po 10 minutách náš tým přestal hrát fotbal a to doslova přenechal až do poločasu iniciativu soupeři.Ten nabídnutou šanci využil s srovnal stav na 1:1.

Nutno konstatovat,že brankových příležitostí měl hostující tým v prvním poločase o něco více.

Druhý poločas a soupeř ze standardní situace vede 1:2.Naštěstí ihned po rozehrání Míra Durdil trefuje tvrdou střelou odkrytou část branky a srovnává krok.V 77 minutě ale hosté odskakují našemu týmu o jednu branku když hostující záložník tvrdou a přesnou střelou do prostoru levé šibenice přesně trefuje.Srovnání stav zařizuje dorážkou Tomáš Černý po skvěle zahraném trestném kopu Mírou Durdilem.Míč se od břevna odrazil na brankovou čáru a tam osamocený Tomáš Černý bez problému dorazil míč za brankovou čáru.Necelé tri minuty a naše mužstvo v tomto zápase podruhé vedlo,to když Tomáš Černý v sólovém průniku ač atakován trojicí obránců nekompromisně svou druhou brankou v utkání otočil stav na 4:3.

Bohužel v tomto směru bláznivému zápasu ještě nebyl konec.

Po sérii standardních a rohových kopů se v poslední minutě hosté prosadili a náš nedůraz byl potrestán na konci zápasu vyrovnávací brankou.

Utkání skončilo zaslouženou remízou.V úvodu utkání jsme byli lepším týmem,ale soupeř poté převzal do konce poločasu iniciativu.

Ve druhé půli se hrálo nahoru dolu,vyhrát mohly oba týmy.Dělba bodů je spravedlivá,s bodem jsme byli pokojeni my i hosté.

NOVÁ VES/MALÁ HRAŠTICE - DUBLOVICE 4:4 (1:1)
Branky: 8. Slavík , 53. Durdil , 80 a 82 Tomáš Černý

Sestava : Šimek - J. Petrák, Plíva, Burian, Jiráň - Slavík (90.Dvořák) Oktávec, Durdil, Holobrada  -  Černý T., Nožička (26. Měchura)