TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Nakonec jen remiza

13.09.2010 10:45

Před utkáním bychom asi tento výsledek brali, nakonec s ohledem na jeho průběh musíme být nespokojeni. Naše rezerva byla po většinu utkání lepším mužstvem, bohužel neproměnila několik slibných příležitostí, takže nakonec si z hřiště Vysokého Chlumce veze pouze bod.

Naše mužstvo na poměrně slušném terénu dobře začalo, mělo častěji míč na kopačkách, jenže dlouho bez vážnějšího zakončení. Domácím k vedení pomohla naše chyba, když M. Poláček hrál dozadu na J. Sauera, jenže přihrávka byla krátka, čehož domácí využili k rychlému brejku a vstřelení vedoucí branky. Naše hráče to nedeprimovalo, dál se snažili o kombinační fotbal, což jim nakonce přineslo ovoce. Nejprve O. Měchura vystrašil domácího brankáře dlouhým nákopem, ten jen míč vyrazil na tyč a odtud putoval do bezpečí. Po chvíli vyskochlumecký gólman už tolik štěstí neměl. Před vápnem se uvolnil J. Vitásek a svou levačkou střelou k pravé tyči výsledek nekompromisně srovnal.

V úvodu druhého poločasu se očekávaný tlak domácích nekonal, naopak, byly jsme to my, kdo měl více ze hry. K naší smůle však domácí brankář čaroval a nejméně dvě gólové střely J. Vitáska zneškodnil. A když nedal ani střídající M. Jiráň, začalo se kyvadlo aktivity přehupovat na stranu domácího týmu. Naštěstí ani jeho hráči našeho brankáře nepřekonali, a pokud ano, stál na brankové čáře O. Měchura, který dvakrát vykopl míč z prázdné branky.

Branka: 31. J. Vitásek

Sestava: P. Haspekl- O. Měchura, J. Sauer, M. Poláček, L. Listík - F. Šusta, J. Mik (61. A. Kryšpín), M. Plíva, T. Krotil (72. P. Sláma)- J. Vitásek, V. Kardinál (35. M. Jiráň)

Zpět