TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Muselo to přijít

26.09.2011 09:03

To, co naznačovaly předchozí zápasy naší rezervy, se konečně potvrdilo v utkání proti stejnému mužstvu Hříměždic. Naši hráči k velmi dobrému hernímu projevu tentokrát přidali i dobrou koncovku, takže brankář hostujícího týmu si musel připadat jako rybář. Tahal totiž ze své sítě jeden míč za druhým, takže se celkové skóre zastavilo na poměru 8-0.

Vše odstartovala evidentní ruka hostujícího stopera a odpískaná penalta. Tu sice M. Jiráň neproměnil, jenže dobíhající R. Fafejta rybičkou poslal míč do sítě. To se psala teprve třetí minuta utkání. Naši hráči nepolevili a postupně ještě vstřelili sedm pěkných gólů, další šance přitom nevyužili.

Hosté byli vývojem utkání evidentně zaskočeni, prakticky hodinu se nezmohli na kloudnější akci. Teprve v závěru, kdy na hřiště přišli mladí hráči, několikrát nebezpečně zaútočili, jenže pořádně ani netrefili branku. Podle našich záznamů to byla rekordní výhra hraštického béčka v soutěžích.

Branky: R. Fafejta 2, V. Kardinál 2, J. Pavlík 2, M. Jiráň, F. Šusta

Sestava: Z. Dudič - V. Batulka, Z. Matějka, V. Pejla, L. Listík  - T. Krotil, F. Šusta, R. Fafejta, M. Jiráň - J. Pavlík, V. Kardinál , střídali M. Cihelka, V. Obrmajer, J. Měchura

Zpět