TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Malá Hraštice - Pr. Lhota 1-7 (1-3)

13.04.2011 18:42

 (25. kolo) Další prohru, tentokrát 1-7, jsme utrpěli v předposledním kole. Náš soupeř z Prostřední Lhoty byl jednoznačně lepším mužstvem a jeho vítězství mohlo být ještě vyšší. Náš tým selhal zejména ve středu pole, nepodrželi jsme míč na svých kopačkách, přihrávky většinou směřovaly soupeři nebo do autu, žalostné bylo i zakončení. Většina hráčů utkání brzo zabalila, tak se o záchranu rozhodně nehraje. Šance na účast v příštím ročníku III. třídy přitom stále existuje. Musíme ale v Obořišti bodovat a čekat, že náš soupeř z Kňovic si z Obor přiveze porážku.

Sestava: Z. Dudič 5 – M. Poláček (25.J. Listík 3), J. Sauer 6, D. Bičiště 4 (71. L. Šusta), P. Kardinál 4 – P-Plíva 2, M. Klement 6, Z. Matějka 4, P. Pazderka 2, R. Fafejta 2 - L.Černý 3 (81. V. Obrmajer)

Branky: 44.min. Klement M.

Zpět