TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Malá Hraštice - Mokrovraty (0 : 0)

08.07.2010 14:18

(7. kolo) Zaslouženou remízou 0-0 skončilo derby s mužstvem Mokrovrat. Náš soupeř nastoupil sice od deseti hráčích v poli, rozhodně mu však nechybělo sebevědomí získané díky dosavadním výsledkům. Handicapu jednoho hráče přitom podřídil taktiku, v obraně hrálo šest hráčů, jeden obstarával zálohu a zbývající dva hráli v útoku. Na ty spoluhráči nakopávali jeden míč za druhým, takže se nedá říci, že by se naše obrana nudila. My jsme se naopak snažili o kombinační fotbal, hráčům snahu rozhodně upřít nelze, bohužel častými nepřesnostmi jsme se zbavovali možnosti soupeře přečíslit a také zakončit.

Úvod utkání patřil našemu soupeři, naštěstí se mu nepodařilo pořádně vystřelit, a to díky dobré hře naší obraně dirigované P. Kardinálem. My jsme nastoupili s některými změnami na jednotlivých postech a chvíli trvalo, než se naši hráči dostali do tempa. Závěr poločasu ovšem patřil jednoznačně nám, dobré střelecké možnosti měli M. Klement, M. Poláček i D. Rehák, jenže nedali.

Druhý poločas se podobal tomu prvnímu, na obou stranách přibývalo šancí. Nás v jednom případě zachránila konstrukce branky, v druhém náš brankář, mužstvo Mokrovrat zase noha jednoho z bránících hráčů, který vykopl střelu J. Rákosníka z prázdné branky. A když nepřesný rozhodčí neodpískal proti hostům jasnou penaltu a trestný kop, v obou případech po faulech na D. Reháka, vneslo to nervozitu na hřiště, která vyvrcholila zbytečnou potyčkou několika hráčů. Horké hlavy vychladly, naše snaha většinou končila nepřesností, soupeř toho však nevyužil a tak se obě mužstva rozešla s bezgólovou remízou.

 Sestava:  Z. Dudič – 5,  Sojka R. - 4, Kardinál P- 7, R. Sauer - 6, Liška P. - 6, Poláček - 6, Bičiště D. - 6, Rehák - 6,  L. Černý - 6,  M. Klement – 6, Rákosník - 5 ( 80. L. Šusta)

Zpět