TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Malá Hraštice - Bohutín 1-2 (0-1)

05.09.2011 12:51

Naše mužstvo odehrálo s týmem Bohutína poměrně vyrovnané utkání, hrálo kombinačněji než soupeř, pro konečný výsledek však byla rozhodující vyspělost protihráčů. To se promítlo především před oběma brankami. Vzadu za Bohutín totiž operoval o dvě hlavy vyšší hráč, vpředu dva o jednu hlavu vyšší hráči než naši nejvyšší fotbalisté.

Prvních pět minut se hrál z naší strany hezký kombinančí fotbal, bohužel před brankou soupeře jsme příliš nebezpeční nebyli. A tak uhodili hosté, z úhlu jeden ze zmíněných útočníků prostřelil našeho brankáře. Hosté sice hráli jednodušší fotbal, několikrát se však dostali do zakončení, naštěstí náš brankář měl svůj den a dlouho odolával, jednou i za pomocí tyče, kam střelu hostů vyrazil.

V druhém poločase jsme zvýšili aktivitu a po jednom z rohů za pomoci hostujícího obránce jsme zaslouženě vyrovnali. Soupeř se opět zvedl, zle nám zatápěl, až nakonec tři minuty před koncem právě jejich nejvyšší hráč rozhodl utkání.

Sestava: Sysel – Hlávka, Dvořák, Šiška, Kolouch, Zoček, Kočí, Vostárek J., Vostárek P., Svatoš, Vildmon, Koc, Pavlis V., Holec, Lampír

Branka: Vildmon

Zpět