TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Malá Hraštice B - Daleké Dušníky B 4 : 5 (2 : 1)

24.06.2010 09:49

 Premiéru zažilo naše rodící se mužstvo rezervy ve středu 26. května v přátelském utkání s béčkem Dalekých Dušník, které vedou čtvrtou třídu a mají tak hodně blízko k postupu. Příležitost dostali jak hráči áčka, tak i někteří noví adepti na náš dres. Nakonec přišlo 18 lidí, kteří se střídali hokejově.

Jak se ukázalo, hlavní osobností našeho mužstva v prvním poločase byl hlavně Tomáš Černý, který hostuje v Kníně, kde ale nastupuje s ohledem na pracovní povinnosti jen sporadicky. Byl to především on, kdo zatápěl obraně hostí a také vstřelil premiérový gól tohoto mužstva z hranice šestnáctky.  Soupeř se představil jako vyspělý tým, který se snaží o kombinaci, což potvrdil vyrovnávacím gólem. Na týmu naší rezervy byla znát nesehranost, zejména co se týká defenzívní činnosti, což se právě projevilo při první  obdržené brance. Přesto zejména na starších hráčích (Z. Matějka, A. Kryšpín, M. Kočí), ale i ostatních bylo vidět , že je fotbal baví. Druhou branku jsme vstřelili z penalty po faulu na Jiřího Mika, když exekutorem byl právě faulovaný hráč. Jde přitom o kmenového hráče mužstva Milotic nad Opavou.

Také v druhém poločase jsme drželi se soupeřem krok, dokonce jsme dlouho tahali za delší konec. Nejprve si hosté dali vlastní gól po stříleném centru O. Fafejty, aby v zápětí soupeř opět zkorigoval na rozdíl jedné branky. Do dalšího dvoubrankového vedení nás poslal pěknou střelou O. Měchura. V závěru našemu týmu přeci jenom začaly ubývat síly, čehož soupeře využil k obratu. Nejprve vyrovnal s problematické penalty a krátce před koncem vstřelil vítězný gól.

Sestava: Z. Dudič - Batulka, Černý L., Černý T., Fafejta O., Grafnetr, Kardinál Vl., Kočí, Kryšpín, Listík L., Matějka, Měchura O.,  Mik, Pospíšil, Sláma, Souček, Šusta F., Jiráň.

Branky: Černý T, Mik, vlastní, Měchura O.

Zpět