TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Los Zimního turnaje znám

29.11.2011 20:54

Dnes večer se uskutečnilo losování Zimního turnaje ve Střešovicích. Zúčastní se ho rekordní počet mužstev, a to čtrnáct. Týmy byly rozděleny do dvou skupin po sedmi. My jsme byli zařazeni do skupiny A, která hraje v sobotu. Našimi soupeři budou: Bílá Hora dorost (12. místo, 1A. třída, Praha), Velká Černoc (1. místo, II. třída, okr. Louny), Rudná (3. místo, 2. třída, okr Praha-západ), SK Sparta Košíře (7. místo, 2. třída, skupiny C, Praha), FC Přední Kopanina dorost (5. místo, 1A. třída, Praha), Sokol Řepy B (3. místo, 2. třída, skupina A, Praha).

V druhé skupině hrající v neděli jsou mužstva: ČZU Praha, SK Střešovice dorost, Velké Přílepy, SK Čechie Smíchov, Olymp Praha, SK Střešovice B, Krňany.

Ve skupinách se hraje každý s každým, přičemž jeden víkend má vždy jedno mužstvo volno. Na nás s ohledem na myslivecké plesy vyšla sobota 20. ledna. Utkání o umístění se hrají křížově, tzn. například 1A s 2B a 2A s 1B. Vítězové se utkají o celkové vítězství, poražení o třetí a čtvrté místo. Podle stejného klíče se hrají další utkání. Mužstva na sedmých místech se spolu zřejmě utkají dvakrát.

Turnaje začíná v sobotu 7. ledna. Zahajovací utkání shodou okolností připadne na naše mužstvo, které se utká od 10,00 s rezervou Řep. 

Do turnaje bude nasazen širší kádr s tím, že podmínkou bude uhrazení všech závazků vůči klubu do konce roku 2011. Bližší nominace na počátku roku 2012.

O turnaji budem informovat v odkazu Zimní turnaj Střešovice.

Zpět