TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Los ve Střešovicích znám

20.12.2010 08:51

Jak jsme už informovali, náš oddíl se zúčastní zimního turnaje na umělé trávě ve Střešovicích. Je znám už los. Byli jsme nalosováni do skupiny B a postupně se utkáme s mužstvy: SK Střešovice C (1. místo, pražská 2. třída, skupina A), Velké Přílepy (12. místo, 3. třída okresu Praha-západ, skupina A), Krňany (1. místo, 3. třída, okresu Praha - západ, skupina B), Čechie Smíchov (11. místo,  pražská 2. třída, skupina A) a SK Střešovice B (11. místo, pražská 1B. třída, skupina B). Hracími dny naší skupiny měla být neděle, s ohledem na plesy byla ale dvě naše utkání přesunuta na jiné dny!

Termíny utkání:

9.1. od 10,00 SKS C (neděle)

16.1. od 14,00 V. Přílepy (neděle)

24.1. od 18,00 Krňany (pondělí)

29.1. od 10,00 SKS B (sobota)

6.2. od 12,00 Čechie Smíchov (neděle)

Od 12.2 budou utkání v dalších skupinách (finálové a o 7. až 12. místo), přesné termíny dalších tří utkání podle umístění v základní skupině.

Nominace na jednotlivá utkání vždy pět dní dopředu. Žádáme kvůli nominaci v diskusi nebo prostřednictvím sms do konce letošního roku o omluvy na jednotlivé termíny. Při nominacích bude přihlíženo k síle soupeře a aktivitě našich hráčů v přípravném období (účast na tréninku, soustředění atd.). Každý hráč přitom odehraje zhruba 270 minut. U brankářů to bude půl na půl. Nominováno na utkání bude vždy 11+4 hráči na střídání v druhém poločase.    

Zpět