TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Lekce z produktivity

12.08.2014 07:06

Druhý přípravný zápas s týmem Krňan,kteří dvě sezóny hráli OP praha-západ(momentálně III.Třída) nám bohužel vůbec nevyšel.To co nám pomohlo proti Novému Knínu minulý týden,což byla bojovnost,nasazení a chuť do hry,tak přesným opakem byl tento druhý zápas.

Paradoxně kdyby poločas skončil 3:3 a celý zápas např. 6:6 , tak by se asi nikdo nedivil.Bohužel náš tým nevstřelil jedinou branku ačkoli jsme měli příležitostí na dva zápasy.

Proto i zápas skončil debaklem pro nás 0:6.

Dlouho nepamatuji takový brankový příděl dostat na domácím hřišti.Pokud nezopakujeme podobný výkon jako v prvním přípravném zápase a zůstaneme u naší hry z posledního zápasu,nemusíme na generálku v neděli od 17h na Novou Ves vůbec jezdit.Jediné možné malinké alibi může být snad jen fakt,že v našem týmu odehráli dva hráči svůj první zápas vůbec.Ale nejsme tady od toho si vytvářet nějaké alibistické průpovídky,že se nás sešlo málo a kdo odehrál zápas na jakém postu.Spíše se zamyslel a zaměřit,jak tomuto předejít.Pevně doufám,že toto bylo taková výchovná facka a v posledním těžkém přípravném zápase alespoň se ctí odehrajeme svůj zápas.

 

 Malá Hraštice - Krňany 0:6 (0:1)

Hřiště Malá Hraštice 10.8. od 17h

Branky:

Sestava: Uher - Matějka, Burian, Knejzlík, Jiráň - Měchura (45.Plíva), Oktávec, Sabon, Pazderka - Vitásek ,Klement (70.Peták)


 

 

Zpět