TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Kolaps druhé půle

10.09.2014 17:12

První domácí utkání v letošním ročníku proti soupeři z Nečína se v první půly hrál ve znamení dobrého fotbalu.Dobrý fotbal pár dobrých šancí na vstřelení branky z naší strany leč bez gólového efektu.Takto asi stručně zhodnotit první poločas našeho týmů.Za zmíňku asi stojí i situace v samém závěru,kdy po neodpískaném faulu na našeho stopera u našeho vápna a následně nařízné penaltě v 45 minutě hosté neproměnili pokutový kop.

Bohužel místo tohoto impulsu do druhého poločasu,musel po předchozím zmíněném zákroku odstoupit pro zranění náš stoper a na naší hře se to bohužel nepříjemně podepsalo.V podstatě ihned po změně stran došlo k první laciné strátě v obrané řadě a první gól do naší sítě byl hostům doslova darován.Těchto individuálních chyb jsme se bohužel nevyvarovali během celého druhého poločasu,zejména v obraných řadách docházelo k laciným strátám.Vrcholem tohoto všeho bylo inkasování ještě dvou branek do naší sítě.

Náš tým se bohužel ve druhém poločase k ničemu kloudnému nedostal a proto hlavně díky druhému poločasu prohrál 0:3.

V posledních zápasech minulé sezóny,kdy jsme hráli o udržení v okresní soutěži nás především zdobylo odhodlání,bojovnost a hlavně týmový duch s nelehkou situací něco udělat.Začátek sezóny nás bohužel nezastihl ani v jedné takové situaci.Ano,jsou i takové zápasy,ale pokud to nejde fotbalově,je třeba se alespoň pokusit se s tímto vším poprat,makat,bojovat.....Fotbal je a bude ještě dlouho kolektivní hra ............., proto to nestojí na jednom nebo dvou lidech.Toto by si naše mužstvo mělo do příštích zápasů uvědomit.

 

 

SOBOTA 6.9.

 Malá Hraštice A - Nečín A 0:3 (0:0)

Hřiště : Hraštice

Branky :

Sestava: Dudič  - Černý L., Knejzlík, Burian(46.Blatnický), Petřina, - Měchura, Sabon, Oktávec, Jiráň - Plíva, Fafejta(55.Sojka)


 

 

 

Zpět