TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Klasický Bůr ..... Počepice vs Nová Ves/Malá Hraštice

01.09.2015 19:16

Naše kombinační hra se nesetkávala s moc velkým úspěchem, ale to se dle stavu hřiště dalo očekávat. První šance si náš tým vytvořil ihned z úvodního tlaku a jen se štěstím se domácí podařilo odvrátit nebezpečné situace před vlastní brankou.

Po zhruba 10 minutách se po standardní situaci prosadil hlavou P.Burian.Další šance si vypracoval i T.Černý či J.Novák.Tlak našeho mužstva byl sice evidentní,jen se dařilo přesnější zakončení.Domácí občas zahrozili,ale během prvního poločasu měli jen asi jednu brankovou příležitost.

Druhý poločas nás zastihl v lehké letargii,ze které se náš tým oklepal až po gólové šanci domácích,kterou z brankové čáry odhlavičkoval do zámezí J.Petrák.Po tomto impulsu se rázem změnil rytmus a styl naší hry.Začalo se více ofenzivně a jednoduše hrát a po zhruba 4 minutách T.Černý navýšil dvěma brankami naše skóre na dostatečných 0:3.Do hry v 75 minutě vstoupil O.Měchura a po 5 minutách právě on dorážel do odkryté branky míč,který před ním P.Burian donutil k zákroku domácího golmana.Poslední branku utkání nádherně trefil z hranice šestnáctky nechytatelně do šibenice M.Slavík

Nutno podotknout, že výsledek je pro domácí tým který až příliš krutý.

 

 

POČEPICE vs NOVÁ VES/MALÁ HRAŠTICE 0:5 (0:1)
Branky: 10. BURIAN, 55 a 58. T.Černý ,80. MĚCHURA ,91.SLAVÍK

 

Sestava : Dudič - J. Petrák, T. Petrák, Burian, Jiráň - Plíva (75.Měchura), Oktávec, Durdil, Slavík -  Novák (55.Knuth), T. Černý


 

 

Zpět