TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Když se nedaří, tak se nedaří!

05.09.2011 08:43

Když diváci odcházeli z utkání našeho béčka se stejným mužstvem Nečíně, měli na rtech jedinou větu: ve fotbale je možné všechno, lze prohrát i utkání, kdy máte snad 80 procent času míč na svých kopačkách, vedete, nastřelíte tři břevna, resp. tyčky, vytvořítě si snad deset tutovek, přesto to nestačí!

Ano, tak by se v krátkosti dal vystihnout průběh tohoto utkání. Hned v třetí minutě jsme šli do vedení po pěkné akci celého útoku, když zakončoval V. Kardinál. Poté nastřelil O. Měchura břevno, na soupeřovu branku se valil jeden útok za druhým, jenže bez patřičného zakončení. Hosté se osmělili až asi po 25 minutách, jenže své dvě pološance nedali.

To, co se dělo mezi třicátou a zhruba 70. minutou, se těžko popisuje v několika větách, protože se událo tolik situací, na které list poznámkového bloku ani nestačil!  Naši hráči se po pěkných kombinacích často dostávali za obranu hostů, jenže ta koncovka! Nejprve nedal na dlouhou nohu T. Hošek po centru F. Šusty. Poté prošel obranou R. Fafejta, sám před brankou však trefil jen nohy padajího gólmana. Těsně před koncem poločasu opět sám před brankářem T. Krotil volil místo přihrávky pod sebe na tři volné naše hráče, kteří by zakončovali do prázdné branky, střelu z velkého úhlu, která šla ale mimo. Po výměně stran zopakoval samostatný nájezd z Obor T. Hošek, tentokrát nepřestřelil, ale trefil padajího brankáře, poté hlavička R. Fafejty šla jen těsně mimo. Po další samostném nájezdu F. Šusty zazvonila tyčka, brankář soupeře pak vyrazil bodlo T. Hoška do bezpečí atd.

Hostům stačili na otočení výsledku pouhé dvě střely. První asi z dvaceti metrů těsně před naším brankářem, který si bohužel vybral chvilku nepozornosti, skočila a pod jeho tělem se došourala do branky. Druhý gól padl po rohu. Mezi tím jsem ještě jednou trefili břevno a několikrát ohrozili branku, ovšem to už se na kopačky našich hráčů vkrádala křeč, takže jsme znovu po velmi dobrém výkonu, ale žalostné koncovce opět prohráli.

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, M. Poláček, Z. Matějka, M. Jiráň - F. Šusta, V. Batulka, R. Fafejta, T. Krotil (85. V. Obrmajer) - T. Hošek, V. Kardinál (65. P. Pazderka) 

Branka: 3. V. Kardinál 

Zpět