TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Kanonáda na Dobříši

11.03.2012 21:28

O tomto víkendu odehrála obě naše mužstva další přípravná utkání. Jestliže áčko si otevřelo v sobotu na dobříšské umělce střelnici a svému soupeři, týmu Chlumce z okresu Beroun nastřílelo hned sedm gólů, béčko na domácí půdě už tak úspěšné nebylo a s tradičním soupeřem ze Staré Huti odešlo poraženo vysoko 3-7.

Přesto, že našemu prvnímu mužstvu chybělo hned šest hráčů, proti papírově zhruba stejně silnému týmu Chlumce, který je po podzimu na dvanáctém místě berounského okresního přeboru, ve vzájemném sobotním utkání jasně dominovalo. V úvodu se sice zdálo, že soupeř bude mít navrch, jenže na zem ho vrátila naše pěkná akce, na jejímž konci byl T. Hošek a bylo to 1-0. Zahájili jsme tak skvělou čtvrthodinku, když jsme chlumeckému týmu vstřelili další dvě branky a některé šance jsme navíc zahodili. Domácí mužstvo (hrálo se na jeho pozvání) pak mohla vrátit do utkání penalta, kterou exekutor neproměnil, na doražený míč však byl náš brankář krátký. Jenže jsme zápletku nedovolili a ve druhém poločase jsme chlumeckému týmu vstřelili další čyři branky. V závěru jsme začali v povědomí vysokého náskoku hrát lehkovážněji, jenže útočníci soupeře byli v proměňování svých šancí hodně zbrklí, takže jsme si v této části zápasu udrželi čisté konto.

Branky: 69., 75. J. Pavlík, 13. T. Hošek, 18. O. Fafejta, 26. M. Jiráň, 55. M. Robovský, 62. F. Šusta

Sestava: J. Vitásek - R. Sojka, O. Fafejta, M. Klement, L. Černý - F. Šusta, P. Plíva, J. Pavlík, M. Jiráň - T. Hošek, M. Robovský

V utkání s rezervou Staré Hutě naše béčko v neděli v domácím prostředí propadlo. Na první gól soupeře jsme ještě dokázali odpovědět, jenže pak nám dal dva góly a bylo rozhodnuto. Výsledek jsme kosmeticky upravili až v závěru, když jsme snížili na 3-7. Bohužel řada hráčů naší rezervy nedorazila, mnozí bez omluvy, takže zastoupit je museli někteří hráči mající v nohách sobotní utkání, což se na jejich hře logicky projevilo. Ostatní potom z velké části nastoupili po takřka čtyřměsíční přestávce, takže brzo odpadli a na hřišti spíš statovali.

Branky: 27. Robovský, 80. J. Pavlík, 88. P. Plíva

Sestava: P. Sláma - F. Šusta, V. Pejla, D. Grafnetr, M. Jiráň (38. J. Pavlík) - M. Klement, P. Plíva, V. Batulka, T. Krotil - M. Robovský (26. B. Křivonoska), T. Hošek  

Zpět