TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Jince - Malá Hraštice 0-13 (0-4)

05.10.2011 06:57

Zápas v Jincích měl pro naše žáky zvláštní motivaci – v případě výhry jim bylo slíbeno utkání FK Příbram – Sparta Praha. Možná i proto vstoupili do utkání, s tentokrát mladším a fyzicky menším soupeřem naplno a hned od začátku ukázali, kdo chce vyhrát. Hrálo se především na polovině domácích, kteří museli hasit jeden protiútok za druhým. Z jednoho z nich proměnil svoji první šanci Vojta Pavlis a šli jsme do vedení  1:0. Po chvilce se ještě trefil Dominik Dvořák, Jakub Kočí a z přímého kopu Lukáš Vildmon. Domácí se nedostali prakticky k ničemu nedostali. Výjimkou byla špatná malá domů Koloucha, kterou vystihl útočník Jinců a Petr Holec ho zfauloval ve velkém vápně. Nařízený pokutový kop ale chytil náš brankář a tak se šlo do kabin za stavu 4:0.

V druhém poločase naši ještě přidali v nasazení a nastříleli soupeři dalších devět branek. Postupně se trefili ještě Dvořák 2x, Kolouch 2x, Vildmon, Kočí, J. Vostárek, P. Vostárek a Holec. Zápas tedy zkončil 0:13, získali jsme další tři body do tabulky, vůbec poprvé v soutěži jsme odehráli zápas s čistým kontem a mohlo se jet na Spartu…

Sestava: Sysel – Šiška, Holec, Hlávka, Zoček, J. Vostárek, P. Vostárek, Svatoš, Vildmon, Koc, Pavlis, Dvořák, Kočí, Kolouch

Branky: Dvořák 3, Vildmon 2, Kočí 2, Kolouch 2, Pavlis, J. Vostárek, P. Vostárek, Holec

Zpět