TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

INFORMACE A PRAVIDLA PIVNÍHO TURNAJE 2015

01.07.2015 07:54

VÁŽENÍ SPOTROVNÍ PŘÁTELÉ,KAMARÁDI A PŘEDEVŠÍM PŘÍZNIVCI MALÉ KOPANÉ.


PREZENTACE TÝMŮ SE BUDE KONAT od 8 - 9h
PRVNÍ ZÁPASY BUDOU ZAHÁJENY v 9h
PŘEDPOKLÁDANÝ KONEC TURNAJE ODHADUJEME 17-18h

VÍCE INFORMACÍ CO SE TÝČE PROPOZIC A PRAVIDEL PIVNÍHO TURNAJE NALEZNETE NÍŽE

Děkujeme TJ SOKOL MALÁ HRAŠTICE 2015


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Propozice a pravidla pivního turnaje
1. Turnaje se zúčastní týmy na základě přihlášky a uhrazení vložného, které činí 1200/1500 Kč na každý tým. Start turnaje v 8:30 a předpokládný konce je v 18:30.
2. V mužstvu může hrát maximálně 12 hráčů. Před zahájením turnaje odevzdá kapitán mužstva vedoucímu turnaje soupisky s čísly a datem narození. Dopisovat hráče během turnaje lze jen do stanoveného počtu. V případě, že je soupisky obsazena, nelze nahrazovat hráče za hráče.
3. Turnaje se mohou zúčastnit hráči starší 18 let. Hráči ve věku 15 až 18 let se mohou turnaje zúčastnit pouze se souhlasem rodičů, mladší hráči se turnaje účastnit nesmí.
4. Hrát se bude na třech hřištích, herní systém a rozlosování proběhne den před turnajem a bude představen týmům při prezenci.
5. Rozměry hřiště jsou 25 x 45 metrů, brankoviště půlkruh o poloměru sedm metrů, branky o velikosti 5x2 metry, penalta vzdálena sedm metrů.
6. V poli hraje vždy pět hráčů plus brankář. Střídat je povoleno hokejově. Před zahájením si kapitáni vylosují stranu a míč.
7. Utkání rozhoduje rozhodčí. Ten pořizuje zápis o utkání, tj. střelce branek, žluté a červené karty a celkové skóre.
8. Za úmyslnou ruku či hrubý faul udělí rozhodčí provinivšímu hráči žlutou kartu a ten je vyloučen na dvě minuty. Postižený tým tuto dobu hraje oslaben. Trest si hráč odpyká u komisaře utkání. V případě, že hráč obdrží druhou žlutou kartu, je vyloučen do konce zápasu a jeho mužstvo dohrává oslabeno. V případě, že je vyloučen třetí hráč mužstva, rozhodčí utkání ukončí a tým prohraje kontumačně 0:5. Nebo výsledkem, dosaženým na hřišti, pokud je vyšší.
9. Hráč může být potrestán červenou kartou bez předchozího neudělení žluté karty za zvlášť hrubý faul nebo za hrubou urážku soupeře či rozhodčího. Vyloučen z turnaje může být hráč, ale i tým v případě fyzického napadení rozhodčího, komisaře či pořadatele.
10. Penaltu nařídí rozhodčí za hrubý faul v pokutovém území či za úmyslnou ruku.
11. Ofsajdy neplatí.
12. Za vítězství obdrží tým tři body, za remízu jeden bod.
13. Vyřazovací utkání se hrají podle předem stanoveného pavouka. Pokud utkání skončí nerozhodně o postupujícím rozhodnou penalty. V první sérii se kopají tři, není-li rozhodnuto, střídají se vždy dvě dvojice až do konečného rozhodnutí.
14. Oceněny cenami jsou první 3 týmy, dále nejlepší střelec turnaje, nejlepší brankář turnaje a nejlepší hráč turnaje.

 

Zpět