TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Hluboš - Malá Hraštice 1-4 (1-1)

12.09.2011 14:54

V utkání s fyzicky slabším, mladším ale fotbalovým soupeřem jsme měli po většinu času míč na svých kopačkách, dobře jsme kombinovali a dostávali se častěji do šancí. Skóre otevřel ve 12. minutě Tomáš Kolouch.

Soupeř ale k vyrovnání nepotřeboval zdaleka tolik šancí jako my. Po nenápadném brejku, využil zaváhání našeho brankáře domácí útočník a vyrovnal na 1:1. Do poločasu se nic důležitého nestalo a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, ale několikrát nás podržel Patrik Sysel, který tak napravil chybu při prvním gólu. Ve čtyřicáté minutě jsme po nepřesně zahraném rohovém kopu Hluboše šli do brejku, Pavel Vostárek skvěle přihrál Vojtovi Pavlisovi, který převzal míč na naší polovině, udělal kličku poslednímu obránci, s přehledem proměnil samostatný nájezd a poslal náš tým do vedení. Pět minut na to přidal Vojta další gól po závaru před brankou domácích. Konečný stav pečetil v poslední minutě přesnou střelou Dominik Dvořák – 4:1.

Sestava: Sysel – Šiška, Holec, Hlávka, Zoček, Vostárek J., Vostárek P., Svatoš, Vildmon, Pavlis V., Dvořák, Kočí, Kolouch

Branky: Kolouch, Pavlis 2x, Dvořák


 

Zpět