TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Gólové hody

03.09.2013 12:31

Na druhé kolo zajíždělo naše Áčko do Nečíni,tým, který minulou sezónu opustil B třídu. Úvod utkání nebyl nijak zvlášť zajímavý, spíše se čekalo na první chybu. Tu sice uděl domácí tým a R.Fafejta osamocen sám proti brankáři místo umístěné střeli zvolil ještě nahrávku na J.Pavlíka,ale domácí obránci ji v poslední chvíli odvrátili.Bohužel jsem v tomto směru asi lepším týmem a hned v zápětí po rozehrání od domácí branky , po necelých 20 minutách se rozvlnila síť za naším golmanem,když po dlouhém nákopu za naší obranu míč převzal domácí záložník a k tyči prostřelil naše brankáře.Podobná situace nastala za pár chvil znovu a znovu se stejným účinkem,tedy 2:0 po 25 minutách.Po této nepříznivé situaci se konečně rozjelo i naše mužstvo.V zápětí  po dvou hodně podobných zahrávaných rohových kopech P.Plívou si naběhl na centr P.Burian , našel J.Pavlíka ten z malého vápna překonal brankáře domácích.Druhý gól jak bylo předesláno si opět naběhl P.Burian a O.Měchura v podobné pozici jako J.Pavlík také skóroval.Koncem poločasu došlo ke špatné komunikaci v naší obraně.U velkého vápna byl zbytečně faulován útočící hráč a po trestném kopu a prodloužení hlavou bylo o gól lepší zase domácí tým.Ještě do poločasu ale srovnal stav na 3:3 P.Plíva když využil zaváhání a obrace a golmana kteří se na hranici velkého vápna srazili a pohodlně uklidil míč do brány.

Vstup do druhé půle byl jak z tragického filmu a během 10 minut domácí tým vstřelil 3 góly, ale nutno podotknout, že na takové branky by jen těžko nějaký brankář reagoval. Jedna krásná střela přímo do šibenice a druhá umístěná k pravé tyči, kde v obou případech byl náš brankář zcela bezmocný. Třetí po nedůrazu našich obránců u velkého vápna. Tím by se dalo říci,že tímto v podstatě skončil zápas.Ačkoli nejprve snížil J.Vitásek z penalty na J.Pavlíka a kontaktní branku vstřelil hlavou P.Burian po centru P.Plívy a následné nahrávce P.Sabona .

Bohužel náš tým již na zvrat neměl dostatek sil (neboď více jak třetina hráčů odehrála celé utkání Béčka v Boroticích).Domácí pak z pokutového zaznamenali ke konci zápasu poslední gól zápasu a upravili skóre na 7:5 v jejich prospěch. Zajímavé je, že naše mužstvo začne hrát, až za stavu kdy v zápase prohrává a momentálně nezvládá vstupy do utkání či do druhé půle.

 

 

Nečín - Malá Hraštice  7:5 (3:3)

 

Sestava : Vitásek - Sojka ,Sabon ,Souček (75.Šusta) ,Petřina (80.čk)- Měchura ,Oktávec ,Fafejta O.(60.Černý L.) ,Plíva - Pavlík (80.Rákosník), Burian

Branky : 28.Pavlík, 35.Měchura O., 40.Plíva, 65.Vitásek (p) ,70.Burian

 

 

 

 

Zpět