TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Generálka se vydařila

18.03.2012 22:17

Obě naše mužstva absolvovala tento víkend generálku na jarní část soutěže. Zatímco béčko remizovalo s Kytínem, ačko porazilo vedoucí mužstvo třetí třídy Prostřední Lhotu 2-0 brankami v samotrném závěru utkání.

Malá Hraštice B - Kytín 2-2 (2-2)

Velmi oslabené rezervní mužstvo, na sraz nepřišli bez omluvy hned čtyři hráči, takže začínalo jen v devíti, obdrželo v úvodní čtvrthodině branku po chybě obrany i brankáře, který si centrovaný míč srazil do branky. Díky aktivitě áčkového brankáře J. Vitáska, který nastoupil později a hrál v útoku, se nám ale podařilo v zápětí vyrovnat T. Krotilem. Soupeř opět šel do vedení, jenže tentokrát srovnal sám J. Vitásek po samostatné akci. Postupně však odstoupili pro zranění D. Grafnetr a V. Pejla, takže naše mužstvo dohrávalo opět o devíti. Díky obětavému výkonu se mu ale remizu podařilo udržet.

Branky: 17. T. Krotil, 38. J. Vitásek

Sestava: P. Sláma - V. Pejla, Z. Matějka, P. Pazderka, L. Listík - T. Krotil, D. Grafnetr, V. Batulka, M. Jiráň - J. Vitásek, Zbožanský

Malá Hraštice - Prostřední Lhota 2-0 (0-0)

Kompletnější než proti Mnišku, ale stále bez několika hráčů základní sestavy, jsme proti leadru třetí třídy skupiny B začali opatrně. Postupně jsme se však více osmělovali a zhruba po půlhodině hry jsme několikrát zle zavařili hostující obraně. Jenže P. Sabon a dvakrát M. Stupal (v druhém případě nastřelil tyčku) své vyložené šance nedali. Hosté zahrozili jen jednou, J. Vitásek, který tentokrát plnin svou původní funkci gólmana, ale skvěle zasáhl.

Také v druhém poločase se hrál poměrně slušný fotbal, obě mužstva se snažila o kombinační hru s častým zakončením. Hosty nejprve opět vychytal J. Vitásek, našeho M. Durdila, který vyslal na branku soupeře po přiklepnutí M. Stupala jedovatou střelu, zase gólman hostů. V závěru jsme znovu přidali a konečně jsme se dočkali branky. Rozhodčí po signalizaci pomezního neuznal pro ofsajd ještě gól M. Stupala po nádherné kombinaci na jeden dotek několika hráčů, poté ale M. Durdil čistě obral v hlouby pole o míč protihráče, vběhl zleva do šestnáctky, obešel obránce a od lajny skvěle našel dobíhajícího R. Fafejtu, který se nemýlil. Druhý gól jsme přidali v samotném závěru po rohovém kopu P. Plívy, který našel hlavu P. Sabona, který tak uzavřel skóre utkání.

Branky: 78. R. Fafejta, 88. P. Sabon

Sestava: J. Vitásek - R. Sojka, P. Sabon, M. Klement, L. Černý - F. Šusta (70. M. Jiráň), M. Durdil, P. Plíva, R. Fafejta - J. Pavlík (70. V. Batulka), M. Stupal 

 

 

Zpět