TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Dvě prohry, jedna výhra

13.03.2011 20:52

Jedna svatbu, tři zápasy a zachráněný zatoulaný chlapec trenérem našeho béčka, to je bilance tohoto víkendu našich mužstev či členů. Co se týká výsledků, nic moc, dvakrát jsem prohráli, jednou vyhráli. 

M. Hraštice - Slapy 0-3 (0-1)

V sobotním odpoledni se naše oslabené první mužstvo střetlo s týmem Slap a prohrálo po neslaném, nemastném výkonu 0-3. Po krátkém náporu přišel faul na pronikajícího soupeřova útočníka, trestný kop a bylo to 0-1. Většinu času jsme pak byli aktivnějším mužstvem, jenže to, co naši hráči zahodili, bylo až neuvěřitelné. Prim přitom hrál M. Stupal, který se hned čtyřikrát dostal tváří v tvář hostujícímu brankáři, jenže ani jednou nedal. A když se k němu přidali i další hráči, soupeř nás potrestal asi čtvrthodinu před koncem z brejku gólem, ke kterému přidal po chvíli prakticky po totožné akci další branku.

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura (46. F. Šusta), R. Sojka, P. Sabon, L. Černý (75. O. Měchura) - M. Klement, J. Oktávec, J. Pavlík, P. Plíva - O. Fafejta, M. Stupal

M. Hraštice B - Rosovice B 2-8 (1-4)

V neděli ráno na svého soupeře nestačilo naše béčko a po velmi slabém výkonu prohrálo s rezervou Rosovic vysoko 2-8. Úvod sice patřil nám, jenže soupeř hned z první vážnější akce vstřelil gól a postupně naši naivní hru zejména v obraně trestal gólem za gólem, většinou po brejcích. Na řadě našich hráčů byla vidět nízká trénovanost, byli pomalí a nepřesní. Není divu, většina z nich zimní přípravu takřka vynechala!

Sestava: Z. Dudič - J. Pospíšil, M. Poláček, O. Fafejta (46. P. Sabon), L. Listík (65. V. Kardinál) - V. Kardinál (35. M. Jiráň), J. Mik, P. Pazderka, T. Krotil - J. Listík, M. Stupal

Branky: 31. O. Fafejta, 68. J. Mik (pen.)

M. Hraštice - N. Knín dorost 3-1 (1-1)

Teprve třetí utkání, s dorostem N. Knína, jsme vyhráli. Šanci vedle sedmi hráčů áčka dostali čtyři mladíci a je třeba dodat, že se všichni své úlohy zhostili velmi dobře. První poločas byl vyrovnanější, my jsme šli do vedení po proniknutí F. Šusty do šestnáctky, kde si obhodil brankáře a střelou do prázdné branky nás dostal do vedení. Hosté pak dobře kombinovali a po pěkné křídelní akci a přihrávce pod sebe vyrovnali. Akce se pak střídaly na obou stranách, jenže bez užitku. Soupeř na začátku druhého poločasu ještě kousal, dorostenci nastřelili tyčku, jenže pak postupně odpadávali. My jsme toho dokázali využít a brankami J. Oktávce, jehož střelu nadzvedl obránce, a M. Jiráně, který hlavou zužitkoval pěkný centr, jsme uzavřeli účet tohoto utkání na konečné skóre 3-1.

Sestava: J. Měchura - O. Měchura, O. Fafejta, P. Sabon, L. Černý - P. Plíva,  M. Klement, J. Oktávec, M. Jiráň  -  F. Šusta, J. Pavlík

Branky: 23. F. Šusta, 67. J. Oktávec, 71. M. Jiráň

 

Zpět