TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Druhá výhra v řadě

02.05.2013 17:39

Béčko hostilo tým Obořiště, které bylo v aktuální tabulce na třetím místě. Svou kvalitu předvádělo od začátku zápasu a bylo v první poločas herně lepším mužstvem. Vypracovalo si i dost slibné gólové příležitosti,ale náš náhradní golman a jinak hráč do pole M.Jiráň vždy skvěle a pohotově zasáhl a zneškodnil všechny příležitosti hostujícího týmu.Asi po 25 minutách hry se naše mužstvo probojovalo na soupeřovu polovinu a hned z první šance udeřilo.Když J.Rákosník dostal míč přesně na nohu a tvrdou střelou propálil brankáře hostí.Z druhého našeho protiútoku padl další gól.Po kombinaci ve středu hřiště dostal se dostal míč za obranu na T.Krotila a ten z hranice velkého vápna křižnou střelou zvýšil na 2:0 do poločasu.V druhém poločase hostující hráči vypadali frustrovaně a odevzdaněji.Není divu když hned z další naší šance V.Batulka opět posunul skóre na 3:0 a to pěknou střelou a podél golmana.Další branku zaznamenal F.Šusta a to když krásně přeloboval vyběhnutého brankáře,který jen bezmocně koukal jak mu míč zapadá do branky.Poslední gól vsítil po zahraném rohu a velké chybě brankáře V.Obrmajer.Centrovaný míč se stočil do branky na přední tyč kde golman hostí byl pozdě.Míč nádherně zapadl do branky a finálový účet utkání byl dokonán.Sice trochu trochu krutý výsledek pro hosty,ale ……

 

 

Výsledek : Malá Hraštice B. - Obořiště 5:0 (2:0)

Branky : 25. Rákosník , 38. Krotil , 60. Batulka , 72. Šusta ,85. Obrmajer

 

Sestava: Jiráň – Sojka ,Matějka , Sabon ,Listík L. , - Plíva ,Šusta ,Batulka ,Měchura O. - Rákosník (70. Obrmajer) , Krotil

 
Zpět