TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Druhá půle rozhodla

27.02.2013 07:18

Až ve druhém poločasu rozhodl o svém vítězství 4-0 nad M. Hrašticí na zimním turnaji domácí favorit, rezerva SK Střešovice, za kterou nastoupilo sedm hráčů širšího kádru áčka.

V prvním poločasu se hrál fotbal nahoru, dolu, rychlý s řadou pěkných kombinací. Středočeši se soupeři vyrovnali jak rychlostí, tak i přesností, navíc ho nepustili prakticky do žádné šance. Naopak byli to hosté, kteří mohli jít do vedení, jenže obrana Pražanů stačila střely zablokovat nebo střelci měli vychýlenou mušku.

Ve druhém poločasu začala převaha domácích, kteří střídali hokejově hned pět hráčů, narůstat a byla jen otázka času, kdy hosté, kteří rychle ztráceli síly, tlaku podlehnou. To se stalo kolem 65. minuty, brzo přišla další branka a o utkání bylo rozhodnuto. Hraštičtí se snažili ještě o zkorigování, jenže chyběla finální přihrávka a zakončení. Největší šanci přitom měl Burian, když naskakoval sám na hranici malého vápna na centr, jenže místo střely hlavou míč jen lízl a ten skončil v zámezí.

V základní části jsme tak skončili šestí a v utkání o umístění se utkáme v sobotu od 11,00 s V. Černucí nebo domácím dorostem, jejichž vzájemný souboj se hraje dnes, ve středu. 

Sestava: Vitásek - Sojka, Burian, Sabon, Klement - Měchura, Pazderka, Durdil, Jiráň - Pavlík, O. Fafejta, střídal L. Černý

Zpět