TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Do třetice bod

19.11.2011 23:37

S rezervou Sedlčan jsme odehráli utkání, které mělo scénář podobný dvěma předcházejícím. Soupeře jsme poměrně lacino nechali utéct o dvě branky, abychom potom mocně dotahovali a sahali po vítězství. Víc jak na remízu 2-2 to však nebylo.

Hned první útok hostů znamenal gól. Daleko nejlepší sedlčanský hráč Chlasták ustál v 3. minutě první souboj s naší obranou, při druhém však upadl a rozhodčí písknul správně trestný kop. K exekuci se postavil stejný hráč a tvrdou střelou přes zeď dostal hosty do vedení. Hned vzápětí mohl vyrovnat M. Klement, jenže skvělou přihrávku J. Pavlíka nezužitkoval a sám před brankářem vysoko přestřelil. Lekci z produktivity uštědřili hosté našemu mužstvu asi v 14. minutě, kdy využili naší chyby na polovině hřiště a po brejku opět skórovali.

Naše mužstvo odpovědělo nejlépe, jak mohlo. Po malé domů Sedlčan byl v 20 minutě u míče dřív než gólman J. Pavlík, míč si posunul, jenže brankář hostů ho srazil na hranici vápna. Náš útočník to odnesl těžkým výronem, rozhodčí vytáhl trestný kop před vápno, faulujícímu gólmanovi neukázal k překvapení žádnou kartu. K míči se postavil P. Sabon a skvělou střelou přes zeď vrátil naše mužstvo do zápasu. Až do konce poločasu jsme byli lepším mužstvem, jenže jsme zahazovali jednu šanci za druhou. Ještě v prvním poločase to byl hlavně střídající R. Fafejta, který nezužitkoval na milimetry přesný centr P. Plívy a sám před brankou hlavičkou trefil jen reklamy vedle svatyně hostů. Ještě před tím si naběhl na míč za obranu L. Černý, jenže jeho přihrávka pod sebe nenašla adresáta.

Také druhý poločas jsme začali ve velkém stylu, jenže dlouho bez užitku. Nejprve ještě z větší vzdálenosti než v prvním poločase trefil z trestného kopu břevno P. Sabon, odražený míč do branky nevrátil R. Fafejta, který ke smůle trefil záda P. Buriana. Srovnat se nám podařilo po hrubici stopera hostů, kterého obral o míč P. Sabon, který postupoval sám na sedlčanského gólmana, na posledního chvíli však přihrál pod sebe zcela volnému R. Fafejtovi, který uklidil míč do prázdné branky.

Obě mužstva pak chtěla strhnout vítězství na svou stranu, hosty vychytal náš brankář, dvakrát mu pomohli i naši obránci, vyloženější šance jsme si ale vypravovali my. Nejprve nevyžil krásného průniku L. Černý, který jen trefil hostujícího brankáře, poté hlavičkoval P. Burian, jeho slabou střelu směřující do branky však odvrátil z čáry hostující obránce. Největší šanci na vítězství však nedal asi čtvrt hodinu před koncem P. Plíva, který sám před brankou střílel těsně vedle. A tak jsme zakončili podzim s třináctibodovým ziskem a jedenáctým místem v tabulce.

Branky: 20. P. Sabon, 63. R. Fafejta

Sestava: J. Vitásek – R. Sojka, O. Fafejta, P. Kardinál, L. Černý – P. Plíva (78. F. Šusta), O. Nemét, P. Sabon (66. O. Měchura), M. Klement – J. Pavlík (20. R. Fafejta), P. Burian

 

Zpět