TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Derby jasně pro nás

04.06.2012 08:32

Po velmi dobrém výkonu zejména v útočné fázi jsme byli v derby s béčkem Nové Vsi opět úspěšní a vyhráli jsme 7-4. 

Na přání nastoupil proti svým M. Durdil, který je hráčem právě tohoto oddílu a který se zaskvěl čtyřmi góly. A protože za ním nezaostali ani další naši hráči, bylo to brzo 0-3. Jenže domácí věkově mnohem starší mužstvo se vzpamatovalo a do přestávky stačilo snížit na rozdíl jediného gólu. Ve druhém poločasu jsme opět zabrali a za chvíli to bylo už o čtyři branky. Jenže znovu náš výpadek a dva góly v naší síti. Závěr už opět patřil hostům, kteří stačili dát už jen jeden gól.

Branky: Durdil 4, R. Fafejta, P. Kardinál, vlastní

Sestava: J. Vitásek - Velík, Matějka, P. Kardinál, L. Listík - Obrmajer, Durdil, Pazderka, Krotil - R. Fafejta, Hošek

 

Zpět