TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Další porážka

12.09.2013 12:15

Druhé domácí utkání nebylo nijak pro oko diváka pohledné, po oťukávání z obou stran se dostali ve 30 minutě do vedení hosté, když po našem špatně rozehraném trestném kopu propadla naše obrana a z rychlého protiútoku hosté zavěsili do naší branky první gól.

V zápětí měl dvě obrovské šance J.Pavlík,ale ani jednu neproměnil. První šanci mu v poslední chvíli zablokoval hostující obránce a v druhé šanci ho vychytal golman.Vše si vynahradil ve 40 minutě po dlouhém vhazování do šestnáctky R.Sojkou, tam J.Pavlík naběhl a hlavou do poločasu srovnal stav. Druhá polovina zápasu nás nezastihla v dobrém rozpoložení. Druhý poločas byl o poznání snad ještě horší než ten první!! Když už nás nezvedl vyrovnávací gól těsně před přestávkou, tak už nevím co by nás měl nakopnout, začít hrát fotbal či alespoň bojovat. Naopak hned v začátku jsme inkasovali druhý a v zápětí třetí gól po velkých chybách hlavně v obraně. Náš tým hned v podstatě na zápas rezignoval a dle názoru spíše čekal na odpískání konce zápasu. I když bylo do konce zápasu ještě dlouhých 30 minut, nikdo z našich hráčů nebyl schopen vzít něco málo na sebe a pokusit se alespoň zkorigovat výsledek jako to bylo v předešlých utkáních s Dušníkami či v Nečíni.

Do konce zápasu jsme tedy ještě obdrželi dvě branky, když hlavně naše obrana (která v prvním poločase hrála v celku dobře) propadávala ve všech směrech. Hosté se lehko dostávali před našeho golmana a bylo s podivem, že zápas skončil “jen“ 1:5.

Každopádně bez snahy a bojovnosti to může v dalších zápasech bohužel vypadat podobně, ne-li ještě hůře.Bylo by dobré,aby každý z těch co se účastnil tohoto zápasu začal především sám u sebe.

 

 

 Malá Hraštice - Sparta Luhy 1:5 (1:1)

 

Sestava : Vitásek - Sojka (70.Jiráň) ,Sabon ,Kardinál  ,Černý L., - Měchura (65.Plíva),Oktávec ,Fafejta O.,Klement , - Fafejta R., Pavlík (75.Listík L.)

Branky : 40.Pavlík,

Zpět