TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Další nepovedené utkání

29.01.2013 07:16

Utkání třetího kola Zimního poháru ve Střešovicích se hraštickému mužstvu opět nepovedlo. S prvním týmem tabulky jedné skupiny pražské druhé třídy, s ČZU Praha, zas prohrálo, a to 1-3.

Středočeši sice začali lépe, ale stále ztroskotávali na vlastní nepřesnosti, přihrát třeba i jen na tři metry bylo pro ně velký problém. V této "disciplíně" vynikali snad všichni. A tak soupeř z ojedinělého útoku skóroval, jak jinak, po rychlém brejku po chybné rozehrávce. Teprve tato situace hraštické hráče přinutila zvýšit obrátky, vytvořili si tlak, který nakonec zúročili. Před tím ale ještě O. Fafejta po pěkném centru z pravé strany trefil hlavičkou tyčku. Skóre se podařilo srovnat po tvrdé střele M. Durdila ze zhruba 25 metrů, kterou jinak dobrý brankář neudržel a míč do branky dorážel opět zcela volný O. Fafejta.

Hra v úvodu druhého poločasu znovu upadla až do podprůměru, ze strany Hraštice byla nepřesná a bez tempa. Pražané toho využili a ze dvou protiútoků obrátili výsledek na svou stranu. V závěru sice Hraštičtí měli snahu s výsledkem něco udělat, ale k nepřesnostem v přihrávkách se přidala i nepřesnost v zakončení, takže si v turnaji připsali další porážku.

Branka: 44. O. Fafejta

Sestava: Vitásek - L. Černý (70. Šusta), Klement, Burian, Jiráň - Šusta (46. Plíva), Sabon (46. Pazderka), Durdil, Oktávec - Pavlík, O. Fafejta

 

Zpět