TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Další bezkrevný výkon

16.08.2012 09:51

Opět neuvěřitelně slabý výkon, zejména v prvním poločase, předvedlo naše mužstvo v dalším přípravném utkání. S mužstvem TJ Klínec, které hraje 4. třídu okresu Praha-západ, jsme prohráli ostudně 3-6, po poločasu 0-3.

Naši hráči nastoupili do utkání ospale, jejich hra byla statická, navíc jsme chybami, které snad neudělají ani žáci, nabízeli domácím jeden míč za druhým, a ti toho dokázali využít ke vystřelení třech branek. Skóre přitom mohlo být ještě vyšší, dalším několika gólovým střelám totiž zabránil proniknutí do sítě náš brankář. To byl snad jediný hraštický hráč, který snesl přísnější hlediska. Pro ostatní byl zápas jen nutným zlem.

Hru jsme poněkud oživili po přestávce, kdy padlo na lavičce hodně ostrých slov, když jsme stačili snížit na 2-3. Jenže přišel roh Klínce a nepokrytí jeho hráči na několikrát dopravili míč do sítě. Znovu jsme se vrátili k něčemu, co se snad ani fotbal nazvat nedá, hráči opět začali nesmyslně sólovat, dělat neuvěřitlené chyby, takže konečné skóre se zastavilo na uvedeném poměru.

Branky: 53. Hošek, 56. Šusta, 78. Plíva

Sestava: Dudič - F. Šusta, J. Rákosník (75. R. Fafejta), P. Sabon, P. Plíva - L. Černý (46. Sojka), Pazderka, Oktávec, R. Fafejta (46. Pejla) - T. Hošek (46. J. Pavlík, 50. Hošek), T. Černý (54. L. Černý)

Trenér Makovička: Byl jsem v doslova v Jíříkově vidění. Tak neskutečně slabý výkon, to jsem od našich hráčů, přiznám se, nečekal. Je čas se probudit. Od tohoto utkání jsem očekával, že mi napoví, kdo bude v základní sestavě pro mistrovskou soutěž. Musím říct, že mi naopak zamotal hlavu. Kromě brankáře Dudiče a v druhém poločase Tomáše Hoška, což jsou hráči spíš pro béčko, jsem neviděl nikoho, kdo by mohl hrát okresní přebor! Místo naší kolektivní hry jsme sólovali, na co ani jeden hráč neměl! Zoufalá hra byla všech řad, bez výjimky, až na tu asi čtvrt hodinu v druhém poločase. A ještě jedno poznání. Znvou se mi potvrdilo, že nasazovat hrače bez tréninku je k ničemu! Buď si okamžitě obnoví zranění, nebo jeho hra nemá odpovídající parametry, jak utkání s Klíncem prokázalo, ani pro 4. třídu! A je jedno, jakou kdysi hrál soutěž. 

 

Zpět