TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Členství ve FA ČR

16.08.2012 10:24

Jak jsme už několikrát informovali, nové stanovy Fotbalové asociace ČR zavedly povinný institut individuálního členství. To je podmínkou k tomu, aby hráč, resp. funkcionář, mohl nastoupit do mistrovských utkání, případně mohl v rámci nich vykonávat nějakou funkci.

Zhruba od dubna jsme začali vyzývat všechny členy našeho oddílu, zde na webových stránkách, na facebooku i prostředncitvím SMS zpráv, k tomu, aby nám poskytli příslušná data, tedy hlavně RČ a svá aktuální bydliště, protože žádnou databázi nemáme. Na základě nich jsme podali přihlášky za oddíl. V současné době má přiděleno příslušné členské číslo (RD) 42 našich členů, dalších deset na přidělení čeká. Někteří hráči byli navíc přihlášeni v původních mateřských oddílech.

Bohužel tři hráči, Vl. Kardinál, Z. Matějka a J. Velík, dosud příslušná data nedodali, proto nebyla za ně přihláška podána. Nemohou tak nastoupit v nejbližší době za náš tým. Oddíl už žádné přihlášky podávat nebude, je možné se ale přihlásit individuálně. Pokyny jsou na webových stránkách FA ČR na adrese www.fotbal.cz.

 

Zpět