TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Chybělo trochu (fotbalového) štestí

20.05.2015 05:07

U dalšího soupeře který atakuje přední příčký tabulky našeho okresu sme odehráli velice solidní a vyrovnané utkání,kdy opět rozhodla efektivita domácích.Nutno přiznat,že kdo viděl toto myslím velmi dobré utkání jen těžko by si řekl,že hraje druhý tým tabulky s posledním.

V podstatě ihned v první minutě měl obrovskou gólovou šanci J.Blatnický,ale golman domácí jen se štěstím vytáhl tvrdou střelu na roh.Po zahraném rohu P.Plívou se dostal do šance P.Sabon,ale z malého vápna hlavičkou nejprve trefil míč do země a odraz míče opět golman reflexivně s velkým štestím vytáhl nad branku.V páté minutě podobná situace jako na začátku,jen s tím,že na zahraný rohu naběhl O.Fafejta a tvrdou střelou z první jen o decimetry minul odkrytou část branky.Domácí očividně zaskočení naší aktivní hrou se dostali po tomto úvodu dostali do tempa a vyrovnali hru.Poté z jediné šance ihned proměnili svou šanci a do poločasu ještě jeden gól přidali.Dvě větší šance a dvě inkasované branky...bohužel.Ke konci poločasu měl krásnou střelu za hranicí velkého vápna náš kapitán J.Oktávec který trefil levou tyč domácí branky,míč se odrazil a kopíroval brankouvou čáru k druhé tyčce kde domácí odehráli míč do bezpečí.

Druhý poločas začal pro nás opět trochu nešťastně a ihned v začátku soupeř zvýšil náskok již o tři branky.Náš tým ale nesvěsil hlavu a v podstatě ihned odpověděl O.Fafejtou který napravil to co se mu nepovedlo v prvním poločase a po rohu nekompromisní tvrdou střelou vsítil zasloužený gól do domácí sítě.Druhý gól našeho týmu střelil P.Plíva po individuální akci R.Sojky který mu naservíroval míč do zcela odkryté branky a nedal brankáři sebemenší šanci nějak zasáhnout.

Třetí branku měl nadosah ke konci zápasu opět po rohu P.Sabon,ale trefil jen tyč domácí svatyně.

Náš tým odehrál velmi dobré a kvalitní utkání,škoda šancí které sme neproměnili,ale to nás bohužel provází celou letošní sezónu.Určitě se po tomto utkání není zač stydět,ba naopak.Náš tým byl minimálně vyrovnaným soupeřem,v některých fázích zápasu možná i lepším a to bez nějaké skromnosti.

Útěchou pro naše hráče je dozajista i to,že vyhrát na Spartaku Příbram alespoň druhý poločas je minimálně fajn.

 

 

 

Spartak Příbram B - Malá Hraštice A / 3:2 (2:0) 17.5.2015

Sestava :

Vitásek – Sojka, Burian, Fafejta, Jiráň  – Měchura, Oktávec, Sabon, Knejzlík, – Plíva, Blatnický(79.Listík L.)

Branky : 52.Fafejta , 78.Plíva

 

 

Zpět