TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Bod z derby

24.10.2013 17:16

Většivou se před derby říká,že nemívá favorita.V tomto případě to platilo úplně stejně.Náš tým v Novém Kníně začal odvážněji a po zhruba 15-20 minutách zápasu si vytvořil dvě gólové příležitosti.V obou případech se jednalo o T.Černého a respektive L.Černého kteří  se dostali do samostatného úniku,ale v prvním případě T.Černý z těžkého úhlu minul branku to jeho bratr Lukáš v lepší situaci bohužel napodobil svého bratra.Od této doby převzalo aktivitu domácí mužstvo a hlavně ve středu hřiště náš tým v určitých chvílích přehrávalo.Značné potíže nám dělala pravá strana domácích,kdy v některých chvílích bylo před naší brankou horko.Asi největší šanci domácích měl po centru hlavou domácí střední záložník,ale naší branku těsně přestřelil.Další gólovou šanci měl J.Pavlík,ale v poslední chvilce před golmanem jen lehce ač atakován kopl míč přímo do rukou brankáře.

V druhém poločase se hrál trochu lepší fotbal, ale opět bez gólového zakončení. Asi v polovině druhé půle a po jednom souboji v šestnáctce domácích,kam si R.Fafejta naběhl pro míč za obranu,udělal kličku brankáři který ho přinejmenším atakoval a nezahrál míč se R.Fafejta ocitl na zemi se zraněním.Píšťalka sudího však zůstala němá.Asi největší šanci domácích měl ke konci zápasu domácí záložník,který střelou z  šestnáctky trefil břevno naší branky.V průběhu celého zápasu si sice naše mužstvo vytvořilo více brankových příležitostí,ale pokud se hraje fotbal na góly,tak bohužel pro nás nezapadl míč za záda brankáře ani jednou což platilo i v opačném případě na druhé straně.Za celkový průběh asi trochu (ne)zasloužená remíza.Pro nás je to první  bod z hřiště soupeře a to se vždy počíta.

 

 

Nový Knín B. - Malá Hraštice 0:0 (0:0)

 

Sestava : Vitásek - Černý L., Fafejta O., Kardinál, Petřina - Měchura, Oktávec, Sabon(84.Šusta), Fafejta R.(70.Pazderka), - Pavlík, Černý T.

Zpět