TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Bod opět po skvělém závěru

17.11.2011 17:24

V předposledním kole zavítalo naše áčko na horkou půdu Jesenice a vyválčilo cennou remízu 2-2.

Naši hráči se ani nestačili rozkoukat a už jsme prohrávali 0-1. Domácí tým využil ve 3. minutě vytažení L. Černého, do nekratého prostoru zaběhl jesenický hráč a z hranice vápna prostřelil našeho brankáře. Jesenice byla dál lepším mužstvem, utkání však naštěstí zastihlo gólmana hostů ve výborné formě. Postupně zlikvidoval několik velkých příležitostí domácích borců a tak pro nás stále udržoval nadějný výsledek. Postupně jsme se osmělovali, jenže po nedorozumnění stoperů největší naši šanci první půle zazdil J. Pavlík, který z očí do očí padajícímu domácímu brankáři trefil jen jeho nohy.

Také v úvodu druhého poločasu jsme tahali za kratší konec a výsledkem byla druhá branka v naší síti. Domácí záložník asi v 61. minutě prošel středem hřiště a střelou podél J. Vitáska zvýšil náskok domácích. O dobrém charakteru hráčů našeho mužstva svědčí to, že ani za tohoto stavu utkání nezabalili a aktivní hrou se snažili o korekci výsledku. M. Stupal ještě nedal jasnou šanci po přihrávce J. Pavlíka, jenže za chvíli, v 78. minutě, se už P. Plíva trefil. To J. Pavlík potáhl míč po pravé straně, do středu pole si naběhl náš záložník, který dostal míč, přihrávkou hledal F. Šustu, míč však domácí obránce odvrátil, jenže znovu k P. Plívovi, kerý vystřelil a na jeho střelu byl domácí brankář už krátký.

V závěru jsme domácí zatlačili a výsledek se dostavil. Po pěkné akci po pravém křídle utekl v 83. minutě P. Plíva, ostrým centrem našel na zadní tyči M. Klementa a ten skóre srovnal. Ještě před tím J. Pavlík opět ve vyložené šanci nedal, takže se obě mužstva rozešla smírně.

Branky: 78. P. Plíva, 83. M. Klement

Sestava: J. Vitásek - R. Sojka, P. Burian, P. Sabon, L. Černý (46. O. Měchura) - P. Plíva, M. Klement (90. M. Jiráň), O. Nemét, R. Fafejta - M. Stupal (77. Šusta), J. Pavlík

Zpět