TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Bod na úvod

22.04.2014 19:57

První zápas v tomto jarním soutěžním ročníku odehrálo naše Béčko na půdě Obor.Aktivnějším mužstvem jsme byli po celou dobu zápasu my,ale z mnoha brankových příležitostí které měl hlavně P.Plíva a V.Batulka jsme nic nevytěžili.V prvním případě P.Plíva loboval míč přes vyběhnutého golmana domácích,ale míč skončil těsně mimo branku.V.Batulka měl zase na hlavně po našem zahrávaném rohu míč na hlavě,ale z malého vápna také střelecky zklamal.

Domácí si v podstatě během prvního poločasu skoro nic nevytvořili.

Ve druhém poločase však domácí po našem zaváhání v obraně a snad z ojedinělé šance a střely zároveň vsítili první branku utkání po křižné střele neměl náš golman sebemenší šanci.

Naše mužstvo vrhlo všechny síly do útoku a hned si vytvořilo několik slibných šancí.Za komentář stojí hlavně gólová šance J.Listíka,ale na brankové čáře mu domácí brankář se štěstím vytáhl dorážku na roh.Po několika menších šancích se po zahrávaném trestném kopu P.Plívou trefil z malého vápna T.Krotil a upravil tento zápas na konečných 1:1.Více se již v tomto zápase co stojí za komentář neudálo a proto se obě mužstva ač trochu nespravedlivě rozešli s remízou.

 

 

Obory - M. Hraštice B 1:1 (0:0)

 

(19.4. od 17:00h hřiště Obory)

 

Sestava : M. Hraštice: Dudič - Pejla, Batulka, Sojka, Listík L. - Měchura(45.Jiráň), Pinc(65.Jetel), Pazderka, Krotil - Plíva, Listík J.(78.Obrmajer)

 

Branky: 78. Krotil,


 

 

Zpět