TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Bod je málo

07.04.2015 08:13

Nedělní souboj dvou týmu hrajících o záchranu v soutěži skončil asi zaslouženou remízou 1:1.Po bezbrankovém prvním poločase kde si domací mužstvo vytvořilo jen jedinou brankovou příležitost a náš tým byl celou dobu aktivnější,ale ne a ne dotlačit míč po několika brankových možnostech do sítě se ve druhém polčase nejprve prosadil P.Sabon,který přeloboval domácího brankáře stojícího na velkém vápně.Druhý gól mohl přidat M.Stupal,ale golmana domácích v jasné šanci nepřekonal.Domácí ke konci zápasu vstřelili vyrovnávací branku po střele z vápna,na kterou náš golman nedosáhl.Remíza pro náš tým v boji o záchranu nic neřeší a pro domácí asi také ne.

 

 

 Nečín A - Malá Hraštice A  1:1 (0:0) 5.4.2015

Sestava :

Dudič – Černý L., Burian, Fafejta, Kardinál  –  Holobrada, Knejzlík, Sabon, Jiráň – Pavlík(80.Měchura), Stupal

Branky : 58.Sabon


 

 

Zpět