TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Bod je (asi) málo

02.06.2014 20:04

Za pěkného sobotní počasí sehrálo naše Áčko důležitý duel s Kosovou horu.V tomto střetnutí se náš tým mohl ocitnout již v klidu do konce sezóny.Výhra by totiž zajistila už definitivní záchranu.

První poločas byl už od počátku hodně z naší strany nervózní,chvílemi až zbytečně moc.Hosté do utkání vstoupili aktivně a první velkou šanci měli po zaváhání naší obrany,ale J.Vitásek tvrdou střelu kryl.Naší velkou šanci na vstřelení branky měl po zahraném rohu F.Kuklou P.Burian,ale hlavou těsně minul branku.Po těchto šancích na obou stranách se hra odehrávala spíše ve středu hřiště a nic vážného z obou týmu nic moc nevybočilo.Do vedení jsme se dostali těsně před přestávkou,kdy trestný kop odpískaný na P.Sabona pěknou střelou do šibenice trefil P.Burian z hranice šestnáctky.To nám hrálo do noty,ale bohužel tento stav vydržel pouze 1 minutu.V nastaveném čase jsme po netaktickém zahrání míče obdrželi vyrovnávací gól.Stav prvního poločasu byl tedy 1:1. Ve druhém poločase jsme byli ale jasně lepším týmem na hřišti.Jedna gólová šance střídala druhou,ale to co nás trápí celou sezónu se potvrdilo i v tomto zápase a to je jednoduchá koncovka a klid v zakončení.Místo abychom v klidu šli do brankového vedení v zápase jsme mohli z ojedinělé situace hostí inkasovat.Ale hostující útočník trefil tyč naší branky.Bohužel naše šance J.Pavlíka a F.Kukly zůstali neproměněny a skóre se na konci zápasu ukázalo stejné jako v poločase.Asi i trochu nespravedlivě,ale fotbal se stále hraje na branky a ty dali oba mančafty po jedné.

 

Trochu jsme si i zbytečně nervózním prvním poločasem zkomplikovali naší situaci.Bohužel to co nás trápí po celo sezónu je neproměňování jasných brankových příležitostí.Hodně si jich v zápase vypracujeme,ale proměníme sotva malou hrstku.Ale čekat,že se to v posledních dvou zápasech změní je spíše v říši snů.

 

Rád bych se ale v těchto řádcích pletl…………..

 

 

 Malá Hraštice - Kosová Hora 1:1 (1:1)

(31.5. od 10:00h hřiště Hraštice)

 

Sestava :Vitásek - Černý, Burian, Kardinál, Petřina - Kukla, Sabon(70.Plíva), Oktávec, Jiráň - Fafejta, Pavlík.

 

Branky: 43.Burian


 
Zpět