TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Bod byl málo

19.09.2011 10:48

Utkání našeho béčka se podobají jako vejce vejci. Ve hře je naše mužstvo mnohem lepší než soupeři, stačí ale jen několik okamžiků nepozornosti a body ztrácí. Platí to o utkání v Kamýku nad Vltavou, kde po jednoznačném průběhu stačily pouhé tři minuty k tomu, abychom přišli o dva body a jen jsme remizovali 2-2.

Velké hřiště nám jednoznačně svědčilo, takže jsme domácí tým od začátku přehrávali. To jsme vyjádřili i brankově. Nejprve se prosadil V. Kardinál, poté po krásné kombinaci celého mužstva si na pěkný centr O. Měchury naběhl R. Fafejta a zavěsil. Ve druhém poločase stačily domácím pouhé dva útoky krátce po sobě a bylo vyrovnáno! Přitom my jsme nevyužili tři další jasné gólové šance B. Křivonoskou, M. Jiráněm a T. Hoškem, takže jsme nakonec brali jen bod.

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, M. Poláček, Z. Matějka, V. Pejla (65. M. Cihelka) - V. Batulka, P. Pazderka, R. Fafejta, M. Jiráň -V. Kardinál (60. T. Hošek), B. Křivonoska (65. J. Pavlík)

Branky: 19. V. Kardinál, 28. R. Fafejta 

 

Zpět