TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Bez zájmu o fotbal

08.04.2014 06:14

Vstup našeho mužstva do dalšího venkovního utkání v prvním poločase připomínal z naší strany spíše přátelsko-pouťové vystoupení.Za zmínku v prvním poločase stojí snad jen s přehledem proměněná penalta J.Oktávcem po faulu na J.Pavlíka,který se prokličkoval k malému vápnu a byl obráncem domácích faulován.Bohužel v podstatě hned z rozehrávky jsme inkasovali vyrovnávací gól a do poločasu domácí ještě jeden gól přidali.Do konce poločasu stihl P.Pazderka být po druhé žluté kartě vyloučen.

Oslabeni do druhého poločasu jsme vstoupili ale paradoxně v bojovnějším tempu a s lepší hrou než v jedenácti lidech.Soupeře jsme tlačili skoro celý druhý poločas,ale bez gólového efektu.Bohužel i díky prvnímu poločasu jsme si asi nezasloužili odvést si nějaký bod.

 

Toto strohé hodnocení je spíše pro naše hráče důvodem k zamyšlení a uvědomění,že fotbal se stále hraje na dva poločasy.Druhý poločas byl přitom takový,jaký by asi měl být.Bojovný,fotbalový a hlavně i disciplinovaný.U některých hráčů mi přitom připadalo,že jedou na zápas vlastně jen z povinnosti odehrát zápas.Jak však dopadne,asi moc lidí v tomto směru neřešilo.

Nejhorší v tomto případě je to,že nedisciplinovanost nás v těchto prvních třech zápasech zdobí více než je zdrávo a více než předváděná hra.Ve třech zápasech mít na nelichotivém kontě dvě (zcela zbytečné) červené karty a spoustu žlutých je možná jeden z důvodů,proč právě i konkrétně v tomto zápase si odvážíme nula bodů.

 

 

Sparta Luhy - Malá Hraštice 2:1 (2:1)

(23.3. od 15:00h hřiště Sparta Luhy)

 

Sestava : M. Hraštice: Vitásek - Měchura(80.Listík), Fafejta, Sabon, Petřina, - Blatnický, Kukla(65.Plíva), Pazderka(40.ČK), Oktávec, - Jiráň(45.Burian), Pavlík

 

Branky: 25.Oktávec,

ČK. 40.Pazderka


 

 

 

Zpět