TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Bez šance na úspěch

13.05.2014 07:03

V nedělním odpoledni na hřišti Tatranu sedlčany byli domácí viditelně lepším týmem.Naše hra byla spíše neurovnaná a domácí sice jak jsem již podotkl byli aktivnější a vypracovávali si trvalejší tlak na naše mužstvo.Jejich tlak byl ale jen po naší šestnáctku,kde se více domácí hráči nedokázali prosadit.Měli pár slibných standardních situací,ale s nimi si poradila naše defenzíva v čele s náhradním golmanem Z.Dudičem.Na konci prvního poločasu měli domácí příležitost ke vstřelení branky,ale z hranice velkého vápna tvrdou střelu zlikvidoval skvělým zákrokem Z.Dudič a odvrátil tuto situaci na rohový kop.Ve druhém poločase to pokračovalo podobně jako v prvním,ale domácí si ihned v prvních 15 minutách vytvořili soustavný tlak před naší šestnáctkou a z několika rohových kopu a standardních situací vytěžili úvodní gól utkání.Takový,kdy naše obrana neuhlídala osamoceného hráče domácích na hranici penalty a ten hlavou nechytatelně vsítil gól.Nutno přiznat,že náš tým do této situace jak se lidově říká byl myšlenkami ještě asi v kabině.Po vstřelení gólu se sice naše mužstvo osmělilo k nějakému lepšímu výkonu,ale až snad na jedinou šanci P.Buriana ke konci zápasu kde těsně minul po zahrávaném vhazování branku domácích jsme si nic kloudného nevypracovali.Druhý gól padl až v nastaveném čase do naší zcela otevřené obrany.Domácí si v zhledem k našemu výkonu výhru evidentně zasloužili.

 

Co napsat k hodnocení či nějakému rozboru našeho týmu k utkání??

Porovnávat například předchozí zápas doma s Milínem asi není na místě i když podobný styl hraje i mužstvo sedlčan.V utkání s Milínem byla na našem mužstvu vidět chuť a odhodlanost bojovat a vyhrát.

V tomto případě to spíše vypadalo hrát od začátku na remízu což je vždy špatná cesta.Ale toto bych asi hráčům nevyčítal,spíše řeším(e),jak se vypořádat s tím,jak dokázat vstřelit branku bez jediné střely na branku soupeře.Spoléhat na to,že v zápase si soupeř nějakou tu branku vstřelí sám se a my díky tomu vyhrajeme nebo vytěžíme bod(y) není asi dobrým krokem do budoucích zápasů.Nepamatuji si moc zápasů,kdy tým bez střel na branku “vstřelí“ 2-3 góly.Stále mam dojem,že tým máme dobrý,jen postrádáme hráče který by to jak se říká v rozhodujících momentech zápasu vzal na sebe.Jeden tu kdysi byl,ale už není …….., a to je málo.

Možná by se k tomuto kroku měl někdo odhodlat a vzít tuto zodpovědnost na sebe.

 

 

Tatran Sedlčany - Malá Hraštice 2:0 (0:0)

(11.5. od 17:00h hřiště Tatran Sedlčany)

 

Sestava : M. Hraštice: Dudič - Černý L., Burian, Kardinál, Petřina - Kukla(85.Listík L.), Oktávec, Sabon, Jiráň(65.Vitásek) -  Blatnický(79.Plíva), J. Pavlík

 

Branky:


 

 

 

Zpět