TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Béčko v Kňovicích vítězně

16.04.2013 12:47

Hned v úvodu utkání překvapil snad všechny hráče, diváky a hlavně i sám sebe domácí záložník když z dobrých 35 metrů centroval míč na druhou stranu hřiště, ale k naší smůle se ukopl a míč zapadl za záda našeho golmana.To se psala 5 minuta utkání. Po dalších asi 5 minutách se u našeho velkého vápna ve skrumáži těl odrazil k hráči domácích míč a ten trefil šibenici naší branky a bylo 2:0. To ale v podstatě bylo v prvním poločase vše, co domácí tým nějak zahrozil. Od té doby naše mužstvo, které bylo posílené o hráče širšího kádru A mužstva převzalo otěže zápasu a k ničemu hráče domácích nepustilo. Naopak naši hráči si postupně vytvořili tlak a dostávalo se do šancí zatím však bez gólového účinku. Ze zahrávaných rohových  a trestných kopu náš tým nic nevytěžil , ale po pěkně akci v prostředku hřiště se sám na bránu řítil R.Fafejta ale trefil jen stojícího  golmana.Hned v zápětí ale z podobné situace nedal brankáři šanci a snížil do poločasu stav na 2:1.Ještě jedna situace zaváněla gólem když R.Fafejta centrovaný balón , hlavou usměrnil do branky,kde na brankové čáře vyrážel golman míč,který s největší pravděpodobností skončil za čarou,ale rozhodčí nechal hru pokračovat.V druhé poločase byla hra stále v naší režii a tlak neustával.Po krásném dlouhém míči za obranu domácích si naběhl V.Batulka  vyběhlého brankáře přehodil a srovnal skóre.Do dalších šancí se postupně propracoval F.Šusta,T.Krotil,J.Listík i O.Měchura ale však bez gólového efektu.

Největší šanci a hlavně úsměvnou situaci kdy naše obrana špatně zahrála u pravé strany míč se do brejkové situace dostal záložník domácích,běžel ze strany sám na brankáře který vyběhl, záložník poslal křižně míč na střed hřiště na volného útočníka ( a zároveň kapitána domácích ).Ten však odkrytou zívající branku z 8 metrů netrefil a míč skončil ještě 4 metry mimo naší branku.Ačkoli se to nedělá , jak náš tým tak tým domácích a všichni přihlížející dostali záchvat smíchu,protože to se opravdu nevidí každý den J.Kdo neviděl sotva uvěří.Do konce zápasu se z domácí strany nic víc nestalo,zato náš tým stále tlačil soupeře a dočkal se zaslouženého úspěchu.To z trestného kopu z hranice vápna který zahrával F.Šusta krásnou střelou do levé šibenice završil účet utkání v náš prospěch.

 

Výsledek : Kňovice - Malá Hraštice B. 2:3 (2:1) 

Branky : 35. Fafejta R. , 65. Batulka , 80. Šusta

Sestava : Vitásek - Pejla, Plíva, Batulka ,Listík L. ,Měchura O. (45. Obrmajer) ,Šusta ,Rákosník ,Listík J. ,Krotil ,Fafejta R. ,    

Zpět