TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Áčko prvně padlo venku

14.09.2015 08:21

Až ve čtvrtém soutěžním kole poznal náš tým jak v této sezóně chutná porážka.Úvod utkání byl spíše v režii domácích kteří sice aktivnější,ale krom jedné nebezpečné situace zcela neškodní.Náš tým se v zápase osměloval pomaleji a několik slibných šancí si sice také vytvořil,ale rovněž bez většího efektu.Bohužel již v začátku utkání si náš golman obnovil zranění a ve druhém poločase v podstatě ze dvou chytatelných střel na naší branku padly dva slepené góly.Tak to prostě ve fotbale chodí.

Po druhé obdržené brance naše mužstvo bylo jasně lepším týmem a dominovalo na hřišti,ale z několika brankových příležitostí nevyužil náš tým ani jednu.Několik jasných šancí zahodil jak M.Durdil,T.Černý tak i M.Holobrada a P.Sabon hlavou trefil jen tyč domácí branky…..To fotbalové štěstí které nám bylo přáno v předchozích zápasech se tentokrát se k nám zády  odvrátilo.

Nelze našemu mužstvu upřít snahu a bojovnost hlavně ve druhém poločase,ale tak to občas ve fotbale chodí.Kdybychom hráli ještě tři dny,tak branku prostě nevstřelíme.Třeba si to náš tým schoval na další domácí zápas.

Prohra až ve čtvrtém zápase není žádné tragedie a pevně doufáme,že ihned v sobotu v domácím zápase odčiníme tento nezdara a navážeme na začátek sezóny.

 

Sparta Luhy  - Nová Ves/Malá Hraštice A  2:0 (0:0)

 

Sestava : Šimek - J. Petrák, T. Petrák , Burian, Jiráň  - Měchura (65.Holobrada)Oktávec, Durdil, Plíva -  Novák (55.Sabon),T. Černý

 

Zpět