TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Áčko na jedničku, béčko na pětku

20.03.2011 22:15

Závěr přípravy se našim mužstvům vydařil rozdílně. Zatímco rezerva prohrála v generálce na soutěž v Kytíně, když chyběla řada hráčů, bohužel někteří bez omluvy, první mužstvo předvedlo v neděli vynikající výkon a doslova rozmetalo Trhové Dušníky, které jsou třetí ve III. třídě, skupina A.

Kytín - M. Hraštice B 3-2 (1-0)

Ve velmi záplatované sestavě tahalo naše béčko od samého začátku v utkání s Kytínem za kratší konec a jen díky vynikajícímu výkonu našeho brankáře Z. Dudiče neprohrávalo o více než jeden gól, který jsme si paradoxně dali skoro sami. V prvním poločase jsme nepředvedli skoro nic a tak skóre bylo pro nás doslova milosrdné. Teprve v druhém poločase se hra poněkud vyrovnala a po střele M. Jiráně jsme skóre srovnali. Jenže domácí tým šel opět do vedení, na které jsme stačili odpovědět po hlavičce J. Vitáska, kterého našel centr O. Měchury. Jenže pak přišla hrubice M. Poláčka, který přihrál přímo na kopačky soupeře a o výsledku bylo rozhodnuto.

Branky: 59. M. Jiráň, 69. J. Vitásek 

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, M. Poláček. D. Grafnetr, J. Listík (55. P. Kardinál) - V. Obrmajer, V. Batulka, V. Kardinál, M. Jiráň - B. Křivonoska (46. J. Vitásek), J. Měchura (80. J. Listík)

M. Hraštice - Tr. Dušníky 8-0 (6-0)

Daleko lepší dojem zanechalo v generálce naše áčko, které doslova rozcupovalo mužstvo Trhových Dušník 8-0. Naši hráči k utkání přistoupili zodpovědně, od samého počátku se na poměrně těžkém terénu dobře pohybovali a předváděli jednu hezkou akci za druhou. Výsledkem byly čtyři góly během prvních dvaceti pěti minut. Dál jsme pokračovali v kombinační hře a do konce prvního poločasu jsme stihli vstřelit ještě dvě pěkné branky.

Druhý poločas se podobal tomu prvnímu, jen s tím rozdílem, že hosté se zaměřili jen na obranu, takže bylo těžší se do ní dostat. Přesto se to několikrát povedlo, s koncovkou to však bylo horší. I tak jsme se ještě dvakrát trefili a  skóre jsme zakončili na úctyhodných 8-0 v náš prospěch.

Branky: 8. 14. 33. P. Sochor, 23. 80. J. Pavlík, 6. P. Burian, 37. M. Klement, 76. P. Sabon.

Sestava: J. Vitásek - R. Sojka, P. Burian, P. Kardinál, L. Černý - M. Klement, P. Sabon, J. Oktávec, P. Plíva ( 70. O. Měchura) - J. Pavlík - P. Sochor (56. F. Šusta) 

 

Zpět