TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

3 body v derby

19.05.2014 09:39

V nepříjemném,chladném a hlavně deštivém počasí sehrálo naše B mužstvo zápas s protivníkem z Nové Vsi.Vstup do tohot utkání se nám vydařil a hned z první šance střílel z voleje P.Plíva a jen těsně minul pravou tyč brány.Druhá šance už však skončila v síti. J.Blatnický doběhl vyražený míč golmanem po střele T.Krotila a do prázdné branky přihrál M.Pincovi a bylo to 1:0.Druhý gól padl ze samostatného průniku J.Blatnického kterého vysunul přihrávkou P.Plíva a nedal golmanovi sebemenší šanci.Do šatny jsme inkasovali gól po součtu chyb v obraně a na křižnou střelu neměl náš golman šanci zasáhnout.

Druhý poločas byl z naší strany hodně laxní a během 8 minut jsme inkasovali po špatné hře v obraných řadách a nedisciplinovanosti dva rychlé góly.Otočením výsledku se náš tým probudil z letargie a začal opět fungovat.Srovnávací gól po centru P.Plívy a hlavičce D.Grafnetra do protipohybu golmana.Čtvrtý a výtězný gól padl po pěkné akci P.Kardinála,který přihrál P.Plívovi a ten našel v malém vápně nabíhajícího M.Pince který svým druhým gólem rozhodl o třech bodech pro náš tým.

 

 

Malá Hraštice B. - Nová Ves C. 4:3 (2:1)

(17.5. od 17:00h hřiště Hraštice)

 

Sestava : M. Hraštice: Dudič - Měchura O., Batulka, Jetel, Listík L., - Plíva, Pinc, Grafnetr, Krotil(70.Kardinál P.) - Blatnický, Obrmajer(65.Měchura J.)

 

Branky: 10. a 80. Pinc , 18.Blatnický , 75.Grafnetr


 

 

Zpět