TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

1. FK Příbram – Malá Hraštice 5:0 (1:0)

01.11.2011 11:45

V dalším utkání měli naši žáci možnost nasát atmosféru fotbalu na té nejvyšší úrovni. Hostila nás prvoligová 1. FK Příbram a zápas se hrál na hlavním stadionu Příbrami – StarTip aréně na Litavce.

Kluci přistoupili k utkání zodpovědně a od první minuty se snažili plnit dané pokyny. Příbram měla oproti nám samozřejmě navrch, ale naší bojovností a snahou jsme ji nepustili do tolika šancí, aby zápas skončil debaklem. Skóre domácí otevřeli v jedenácté minutě po pěkně vykombinované akci, ale to bylo v prvním poločase vše. Hrálo se sice povětšinu času na naší polovině, příbramští měli častěji míč na svých kopačkách, ale další branku už  nepřidali.

Do druhého poločasu jsme už vstoupili o něco hůř, dostali jsme brzy gól na 2:0 a protože nám pomalu začaly docházet síly, inkasovali jsme častěji. Utkání skončilo za stavu 5:0, nemůžeme ale říct že jsme propadli nebo udělali ostudu. Prostě jsme odehráli utkání s fotbalově lepším soupeřem ale se ctí a nemáme se za co stydět.


 

Zpět