TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Muži B 2015/16

Vydřený bod

09.05.2016 19:59
SEDLČANY C -  NOVÁ VES/MALÁ HRAŠTICE B  2:2 (2:1) Branky: 45. Vaňha , 64. Sabon   Sestava : Vitásek - Muller, Plíva, Fafejta, Krotil - Holobrada, Sabon, Listík, Uher - Vaňha, Hrvačič   TJ Sokol Nová Ves/Malá Hraštice B Petr Plíva(trenér): „Domácí sedlčanské céčko bylo po většinu...

Pád hned na úvod

01.05.2016 12:20
B-tým podlehl v domácím utkání s posledním týmem soutěže 2:3 , i když v poločase náš tým vedl 2:1 a byl na hřišti jasně lepším. Nepomhlo ani to,že si několik hráčů širšího kádru Áčka přišlo odehrát několik desítek minut. Hostům však stačilo málo,dvě hrubky domácí obrany a dva góly do naší...

Remíza na konci sezóny

04.11.2015 17:29
Celý první poločas náš tým nebyl až tak aktivní,zdobila nás především neřestnost a duch přátelského utkání. Po zásluze tedy první poločas skončil 1:3 ve prospěch hostí. Pravý opak byl ale poločas druhý.Velmi aktivní hra od všech hráčů a úspěch se dostavil.Hosté doslova přišpendleni na vlastní...

Béčko si veze bůra

27.10.2015 07:32
Béčko prvně v sezóně nevstřelilo v mistrovském utkání branku a dle průběhu celého zápasu si zaslouženě odvezlo příděl v podobě pěti inkasovaných branek. Dle zprostředkovaných informací s tímto pojetím hry,stylem a nasazením v tomto utkání je schopen náš rezervní tým hrát...

Béčko doma vítězně

19.10.2015 20:24
Začátek utkání náš tým pojal velmi zodpovědně a od úvodního hvizdu byl jasně lepším tým.Ale z našeho úvodního tlaku náš tým nic nevytěžil  a hosté z ojedinělé šance vstřelili první branku utkání. Srovnání stavu nenechalo na sebe dlouho čekat a po závaru v pokutovém území se míč...