TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Ačko 2014/15

Poslední zápas v okrese

23.06.2015 13:32
Poslední vystoupení našeho Áčka v okrení soutěžil spojil proti sobě týmy které již měly jistotu sestupu do III.třídy.Na poslední zápas náš tým přijel v 10 lidech a po 20 minutách se do hry dostal i 11 hráč.Dokonce musel chytat i náš 3 "golman" , což je hráč pravidelně hrající post levého...

V derby bez úspěch

23.06.2015 13:27
Zápas s dobříšským béčkem byl kořeněn i tím,že proti sobě nastoupilo i několik kamarádů žijících právě v Malé Hraštici :-) Zápas dle očekávání skončil výhrou hostí,ale pěkné počasí,dobrá hra obou týmů a góly na obouch stranách bylo pro diváky hezky stráveným nedělním odpolednem.     Malá...

U lídra bez šance

05.06.2015 17:28
Nedělní odpoledne patřilo týmům z opačných pólů tabulky.Lídr soutěže se doma utkal s posledním týmem a jasně sestupujícím. Domácí jasně aktivnější a herně na vyšší úrovni nás v kombinacích a i fyzicky přehrávali a prvních cca 20 minut bylo zřetelné,kdo s kým hraje.Po zhruba 20 minutách se osmělilo...

Bez branek

05.06.2015 17:18
Předposlední vystoupení našeho týmu před domácím publikem skončilo asi zaslouženou bezbrankovou remízou 0:0.Obě mužstva mohla sice nějaký ten přesnější zásah zaznamenat,ale bohužel pro diváka se tak nestalo a v sobotním podvečeru si obě mužstva připsala bod do tabulky.Nás mohlo asi jen těšit,že náš...

Chybělo trochu (fotbalového) štestí

20.05.2015 05:07
U dalšího soupeře který atakuje přední příčký tabulky našeho okresu sme odehráli velice solidní a vyrovnané utkání,kdy opět rozhodla efektivita domácích.Nutno přiznat,že kdo viděl toto myslím velmi dobré utkání jen těžko by si řekl,že hraje druhý tým tabulky s posledním. V podstatě ihned v první...

Doma (pouze) bod

14.05.2015 13:32
Nedělní dusné odpoledne spojilo proti sobě dva týmy u kterých je předpoklad,že již v soutěži nikomu o nic nejde.Zápas se v celku odvíjel v poklidném tempu a po zhruba 10 minutách šli hosté do jednobrankového vedení , když se po zblokované střele odrazil míč zpět na kopačky hostujícího hráče a ten...

Prostě to tak je ....

04.05.2015 09:19
Ano ano ano,je to stále stejná píseň,která nás asi bude až do konce sezóny doprovázet.Začátek zápasu a poločasový výsledek velmi nadějný pro náš tým,bohužel to v druhém poločase asi byla jen otázka času kdy obdržíme rozhodující branku. První branku utkání již v 5 minutě vstřelil J.Pavlík po pěkné...

Podařilo se :-)

28.04.2015 19:04
Jak konečně chutná vítězství poznalo naše Áčko v domácím utkání proti Trhovým dušníkům.Od uvodního hvizdu byl náš tým lepší a aktivnějším týmem.Po zhruba deseti minutách šel náš tým do vedení po zahraném rohu a přesné hlavičce P.Sabona.Hosté po ojedinělé akci z levé strany srovnali krok,ale koncem...

Debakl

20.04.2015 08:07
V neděli odpoledne odhrálo naše mužstvo jeden ze zápasů kdy se mohlo pokusit o bodový příspěvek a dotáhnou se na soupeře v tabulce.Bohužel domácí ukazali,jak se bojuje o udržení v soutěži a ve všech směrech nás přehráli.Poločas skončil 3:0 a celkový výsledek zápasu byl až krutý a to 7:0.Náš tým do...

Není co dodat

15.04.2015 18:43
I další domácí utkání našeho Áčka nedopadlo dobře.Po bezbrankové první půly náš tým dostal dva slepené góly a pouze jeden vstřelil.K čemu je nám platné,že máme více ze hry,kombinačně si vedeme docela dobře,vytváříme si tlak,standardní situace a v neposlední řadě i gólové šance když proměnit...