TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Áčko 2013/14

Výhra a klid

08.06.2014 13:05
Poslední venkovní zápas toho ročníku jsme odehráli na pěkném trávní v Pičíně.Byl to souboj sousedících týmu v tabulce.Náš tým měl náskok jediného bodu a nejistou záchranu v soutěži,to samé v podstatě o bod hůře domácí.I z tohoto důvodu se čekal boj o každý metr hřiště a...

Bod je (asi) málo

02.06.2014 20:04
Za pěkného sobotní počasí sehrálo naše Áčko důležitý duel s Kosovou horu.V tomto střetnutí se náš tým mohl ocitnout již v klidu do konce sezóny.Výhra by totiž zajistila už definitivní záchranu. První poločas byl už od počátku hodně z naší strany nervózní,chvílemi až zbytečně...

3 body z venku

26.05.2014 19:00
Ač v nekompletním složení odjel náš tým do nedalekých Rosovic s cílem bodovat.Domácí již v podstatě o nic zásadního nehráli,snad jen o získání reputace z minulého kola,ve kterém podlehli na Dobříši 0:5.Proto i v této situaci jsme čekali těžký boj o body,které nutně...

Derby pro nás

19.05.2014 09:19
Sobotní dopolední zápas proti Novému Knínu se odehrál za spíše podzimního počasí,které i možná odradilo některé fanoušky zavítat na tento zápas.Hosté sice byli v průběhu prvního poločasu viditelně lepším mužstvem.Kombinačně jim hra lepé vycházela a naopak hra našeho mužstva byla zejména...

Bez šance na úspěch

13.05.2014 07:03
V nedělním odpoledni na hřišti Tatranu sedlčany byli domácí viditelně lepším týmem.Naše hra byla spíše neurovnaná a domácí sice jak jsem již podotkl byli aktivnější a vypracovávali si trvalejší tlak na naše mužstvo.Jejich tlak byl ale jen po naší šestnáctku,kde se více domácí hráči nedokázali...

Důležité body

05.05.2014 20:35
V sychravém spíše podzimním než jarním počasí nastoupilo naše Áčko na domácím hřišti proti třetímu týmu naší tabulky.Náš tým měl co napravovat když si z minulého zápasu odvezl debakl v zápase s Jesenicí.Možná i díky předchozímu zápasu naše mužstvo bylo opět odhodláno...

Výchovná facka

28.04.2014 18:24
Odehrát a odevzdat jen v prvních 10 minutách své maximum a potom rezignovat na celý zápas,to je opravdu pro boj o udržení hodně málo. Přitom v právě v prvních deseti minutách jsme byli aktivnější a dokonce když běžel J.Pavlík osamocen na brankáře domácích byli jsme i hodně blízko...

Nedělní remíza

22.04.2014 19:49
Nedělní odpolední zápas se odehrál na perfektním hřišti Spartaku Příbram.Náš tým si v začátku zápasu vytvářel drobnou převahu,ale domácí hráči si  vždy nějak poradili a náš úvodní tlak přestáli bez úhony.Domácí se postupně osmělovali,ale také nic než pár střel mimo branku resp. do boční...

Dobrý konec

20.11.2013 18:54
Vše začalo velmi dobře a v podstatě jak jsme si v kabině řekli,plnilo celé mužstvo jako jeden muž.Aktivita přinesla hned ve druhé minutě standardní situaci ke které se postavil z hranice velkého vápna P.Plíva a přesným centrem našel na zadní tyči nabíhajícího O.Fafejtu.Ten tvrdou...

Letos naposled doma

14.11.2013 14:45
Poslední vystoupení před domácím publikem jsme začali aktivně a hned v úvodu si vytvořili dvě velké šance, obě měl na noze P.Sabon., bohužel skončili neúspěchem jak v předchozích zápasech. Obě naše tutové šance golman hostí ač se štěstím vždy nějakým způsobem zlikvidoval. To naštěstí...