Zbytečné drama

17.05.2011 09:06

Druhé mužstvo Nové Vsi přijelo spíše s týmem staré gardy, dlouho to však pro náš rezervní tým nevypadalo nijak růžově. Zkušení fotbalisté soupeře předváděli pohledný fotbal a také dlouho vedli. Utkání ztratili až v závěru, kdy jim evidentně došly síly.

Úvod utkání vyšel lépe našemu mužstvu, jenže P. Sochor dvakrát sám před brankářem nedal. A tak přišli ke slovu hosté, kteří hráli účelný fotbal a svou fotbalovost vyjádřili do poločasu dvěma brankami. V druhém poločase se náš tým dostával stále více do hry, ke vstřelní gólu nám však museli hosté, kteří si dali vlastence. Jenže je to ještě nezlomilo a po hrubé chybě O. Měchury zvýšili svůj náskok znovu na dvě branky.

Poslední půlhodina byla čistě v naší režii už proto, že hosté nestačili fyzicky, dostávali se pod tlak a góly v jejich síti na sebe nedaly dlouho čekat. Nejprve snížil V. Batulka. Poté jsem vyrovnali po nádherně rozehraném trestném kopu M. Poláčkem, který vybídl přihrávkou ke skórování P. Sochora, jehož střela z první trefila tyč novoveské branky a od ní se míč odrazil do sítě.

Když už se zdálo, že soupeři se o body podělí, přišla rozhodující branka utkání. Asi tři minuty před koncem zahrával roh V. Obrmajer, který přesně našel hlavu P. Sochora a bylo to 4-3 v náš prospěch.

Branky: 79. a 87.  P. Sochor, 68. V. Batulka a 51. vlastní

Sestava: Z. Dudič - O. Měchura, M. Poláček, V. Batulka, L. Listík - F. Šusta, P. Pazderka (65. J. Listík , 75. V. Obrmajer) J. Mik, M. Pánek (46. Z. Matějka) - P. Sochor, V. Kardinál