Zasloužená výhra

24.10.2011 20:29

Přesto, že naše béčko nastoupilo do utkání o desáté místo s rezervou Dolních Hbit hned bez čtyř hráčů, kteří v sobotu pomáhali áčku v utkání s Kovohutěmi, předvedlo velmi dobrý výkon a zaslouženě vyhrálo 5-2.

Hned od samého začátku jsme byli lepším týmem, lépe jsme kombinovali, jenže jen po hranici soupeřovy šestnáctky. Hosté se soustředili hlavně na obranu, v první půlhodině kromě hlavičky po rohu, kterou vyrazil náš gólman, směrem dopředu prakticky nic nepředvedli. Do vedení jsme se dostali po centru P. Pazderky na volného F. Šustu, který tvrdou střelou nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci. Hosté se však vzpamatovali a po nedorozumění v naší obraně skóre srovnali. Po chvíli šli dokonce do vedení, když využili rychlý brejk. Nám se naštěstí podařilo vyrovnat těsně před přestávkou po tvrdé střele F. Šusty, který trefil záda Z. Matějky, od nichž se míč snesl za záda překvapeného brankáře Dolních Hbit.

Úvod druhého poločasu jsme měli velmi dobrý a rychle jsme šli do vedení po dorážce T. Krotila. Hosté postupně odpadávali a tak nechávali volný prostor pro naše hráče, kteří toho dokázali využít. Na 4-2 zvýšil V. Kardinál a na konečných 5-2 upravil skóre po krásné akci celého mužstva V. Batulka.

Branky: 25. F. Šusta, 45. Z. Matějka, 48. T. Krotil, 62. V. Kardinál, 72. V. Batulka

Sestava: Z. Dudič - M. Cihelka, M. Poláček, V. Pejla, L. Listík - F. Šusta, Z. Matějka, P. Pazderka, T. Krotil (58. V. Batulka) - V. Kardinál (66. J. Velík), T. Hošek (80. J. Měchura)